Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal baabát szeretnénk!...

Leendő anyuka kérdése:

Párommal baabát szeretnénk! Az lenne a kérdés hogy vasárnap voltunk együtt elöször az lehetséges h teherbe is estem? Pár nap után kimutatja valameik teszt? És mi az h nem várt elötti napon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 15:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem mutatja ki semmi még. Min. két hét kell az együttlét után, hogy a teszt mutasson bármit. Vasárnap sikerülhetett, ha épp volt ovulációd, de ezt sem mi, (és érzéseim alapján) ti sem tudjátok.

A "nem várt nap" pedig a menstruáció napja.

2014. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az ovulácios nap az amikor a legtermékenyebb vagyok nem? Vasárnap ugy voltunk együtt h nem tudtunk várni és a menstruácios utolso napja volt! Van rá esély h teherbe estem és ha igen akkor mennyi?
2014. ápr. 23. 15:42
 3/26 anonim ***** válasza:

Figyeled az ovulációdat valahogy? A tested jeleit? Esteleg vezethetsz hőgörbét is, ovulációs teszttel is próbálkozhatsz. Mert akkor van a legnagyobb esély, ha ovuláció környékén vagytok együtt, azaz a termékeny napokon. Persze teherbe eshettél vasárnap, de akkor van erre nagyobb esély, ha épp akkor voltál a termékeny napokon.

Egyetlen teszt sem mutatja ki pár nappal az együttlét után. ahhor minimum két 12-14 nap kell. de legjobb, hogy ha megvárod az esetleges menstruációd napját és akkor tesztelsz ha nem jön meg. Mondjuk legjobb ha akkor ha már egy napot késik. A túl korai tesztelés nagyon sokszor akkor is nagatívat mutat, ha terhes vagy.

2014. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Menstruáció utolsó napján? Nem lehetetlen, de szinte 0 százalék az esély.

Ha pont ovulációkor van együtt a pár, akkor is csak 20 százalék esély van megtermékenyülésre.

Szerintem ne éld bele magad. És főleg ne kezdj tesztelni menzi előtt.

2014. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
vannak ijen kalkulátorok h mikor vagyok a legtermékenyebbaz jókat mutatnak?
2014. ápr. 23. 15:52
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Legtermékenyebb a mens. követő 14 nap +/- 3 nap, ekkor van peteérésed. Ha ekkor vagytok együtt , akkor leghamarabb 10-14 napon mutatja teszt. A nem várt előtti nap, az a nap amikor meg fog jönni és az előtte lévő nap.
2014. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ciklus. hu ha regisztrálsz ,akkor ott tájékozódhatsz.
2014. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ez jót mutat? [link] 16 án volt meg utoljára
2014. ápr. 23. 16:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A netes kalkulátorok a 28 napos ciklusokat veszik alpul, és a középidőre teszik az ovulációt. Ha a ciklusod nem pontos, akkor a kalkulátor sem mutatja jól.

De az is megtörténhet, hogy pontos 28 napos ciklusnál sem mindig pont a 14. napon van ovu. Nekem napra pontos 28 napos ciklusaim vannak, de volt olyan, hogy ovum 12. napon vagy 17. napon volt.

2014. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
:-D
2014. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!