Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 6 napja volt az első...

Leendő anyuka kérdése:

Párommal 6 napja volt az első aktus! Neten ugy irják 6-12 napa beágyazodás! Furcsa érzést érzek lent mintha nyomnák belüröl meg szurkálodást! Lehet beágyazodás jelei?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
akár az is lehet :)
2014. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
babát szeretnénk de nincs semmi vérzés mellfeszülés csak mintha belüröl nyomnák szurkálo érzés se mindig van! mennyi rá az esély h ez beágyazodás? mert amikor együtt voltunk nem volt elvileg ovuláciom! eddig nem éreztem ijen tüneteket!
2014. ápr. 25. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a bemeséled magadnak kategória.

Ha már az első alkalomnál a jeleket figyeled, akkor ha három hónapig nem sikerül, teljesen ki fogsz borulni.

Tapasztalatból mondom, hogy ha nem figyelek minden apró tünetre, akkor kevesebb tünetem is van.

2014. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mit tehetek h ne meséljem be magamnak :) ? Mert nem szeretném csak szeretnénk nagyon kistesót :D
2014. ápr. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!