Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az aktus...

Lehetséges, hogy az aktus után 16 nappal már fájjon a mellem, meg legyen duzzadva? Mintha már mirigyeket is lehetne érezni, és menstruációs görcshöz hasonló görcseim vannak. Az aktuskor volt pont a peteérésem! Lehetséges hogy ezek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Terhességi tesztet ilyenkor már érdemes végezni? valaki azt mondja igen,valaki azt,hogy nem...
2008. okt. 5. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen!nekem ilyenkor már kimutatta de mondjuk ez mindenkinél más!szorítok neked!
2008. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már bátran csinálhatsz tesztet. Az ún. 3 napos tesztek a beágyazódást követő harmadik napon már kimutatják a vizeletben lévő hcg-hormont, azaz az aktus után 10-12 nappal elvégezhetők (mivel a beágyazódás általában egy hét). Nekem is fájdogált már a mellem ennyi idősen. Drukkolok! :)
2008. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én még várnék 1-2 napot,mert mint írtam máshova is,feleslegesen nem dobálnám az ezer forintjaimat tesztekre,inkább vennék rajta valamit a babának,vagy meglepném a leendő KIspapát valami babás aprósággal.De a Te döntésed.Írd meg mi lett az eredmény.Szorítok.Lizy

2008. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!