Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel egy hónapja...

A barátnőmmel egy hónapja voltunk együtt, véekeztünk gumival, de közben lejött, és egy ideig a barátnőmben maradt, később vettük észre. Most van a 28. napban, és még nem jött meg neki. Teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Csak 17 évesek vagyunk, szóval gyermekvállalásról szó sincs. A gumiba nem élveztem bele, sőt, szerintem nem is ment bele semmi. 10 percig csináltuk, és amikor a végén pózot akartunk váltani, lejött. Nem találtuk, azt hittük az ágyon lehetett, 5 perc múlva bement WC-re, és kihúzta magából. Menstruációnak már meg kellett volna lennie, de eddig mé semmi. Kérlek, vegyétek komolyan, a végösszeomlás szélére kerültünk! Segítsetek! Mi a teendő?

2014. ápr. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha észrevettétek, hogy közben lecsúszott másnap miért nem mentetek el esemény utánit iratni? Most annyit tehettek hogy vesztek egy terhességi tesztet, megcsináljátok. Ha negatív örültök neki és megfogadjátok, hogy többet nem lesztek felelőtlenek, ha meg pizitív akkor beszéltek a szüleitekkel.
2014. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
el sem élveztél ...persze van az előváladékban is élő spermium..de szerintem kevés esély van rá várjatok még 2 napot mert sok mindentől késhet a mensi stressz, időjárás vagy épp még nem állt be pontosan..ha nem jön meg akkor teszteljetek. megy a drukk :D
2014. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés esély van rá, hogy terhes, valószínűleg a stressztől késik. Most akkor ebben a ciklusában volt ez az együttlét, vagy még az előzőben? Mert az írod, egy hónapja voltatok együtt...

Csináljatok egy tesztet! És ha nem terhes, legközelebb ne várjatok, kérjen esemény utánit kiszakadt gumira hivatkozva, az nem égő, hanem felelősségteljes viselkedés.

2014. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esemény utánit kellett volna irítni,de amúgy mivel nem élveztél el gyakorlatilag nulla esélye van teherbe esni.Mi évekig védekeztünk megszakítással,és sosem volt probléma.Lehet azért késik neki mert stresszel,én kamaszkoromban szintén jártam így mint ti,két hetet késett.Ha nem jön meg neki 3-4 nap múlva,akkor csináljon egy terhességi tesztet,de szerintem aligha terhes.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egy kicsit meg is nyugodtunk :) a harmadik válaszolónak, már ebben a ciklusban történt az esemény.
2014. ápr. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!