Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim 2 nap késés után 1...

A mensim 2 nap késés után 1 napig közepesen, majd 1 napig alig volt ( csak tisztaságit használtam). Mindig pontosan meg szokott jönni, és 5 napos. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Előtte 2 nap sűrű barnázás volt, és tegnap is. Ma szerintem már semmi nem lesz. A mellem még ugyanúgy érzékeny, mint előtte, és hőhullámok jönnek rám, hányingerem lesz biz. szagoktól. A hőm folyamatosan 37 fok. Ezek jelenthetnek még vmit? A 2 napos késénél negatívat teszteltem, de ez még csütörtökön volt. Azóta nem teszteltem. Félek, hogy nem mutat semmit. Pénteken megyek a dokihoz. Volt már valaki így???? Légyszi írjatok valami biztatót!!!! Most nem tudom mi van....
2008. júl. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még korai volt tesztelni, de talán terhes vagy. Én legalábbis arra gondolnék. A barna vérzés és a hányinger nagyon erre utal :))
2008. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már nagyon elkeseredtem! Amennyire biztam a babában,most úgy kezdem elveszíteni a reményt... Pedig valahol legbelül úgy érzem,hogy sikerült. Olyan messze van az a péntek!!!! :(( Szerinted érdemes a héten tesztelnem egyet? Mondjuk szerda, csüt. környékén?Előző csüt. volt az a mensi gyanús vmim. Segítsetek! :(((((((
2008. júl. 27. 10:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostanában sokat fáj a fejem is, ami nekem nem szokott, és a mellbimbóm körül kis hajszálerek látszanak, amik eddig nem voltak ott!
2008. júl. 27. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nagyon szeretnéd a babát, szerintem ne görcsölj ezen, nehogy rosszul süljön el a dolog. Biztosan minden rendben lesz, ne izgulj. A teszt is tévedhet, várj még vele egy pár napot!
2008. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!