Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj? Baba lehet belőle?...

Lehet baj? Baba lehet belőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elkövettem egy elég nagy bakit. Később olvastam el a fogamzásgátlò betegtájékoztatòját mint ahogy cselekedtem. A rezia nevű gyògyszert szedtem. 4 placebo tabi alatt volt kis vérzésem.Utánna ugye 7 napos szünet következett volna vagyis én ùgy tudtam...Most tartok az 5. Gyògyszermentes napnál amikor megtudtam hogy egyből kellett volna szedni tovább a bogyòkat nem kell szünetet tartani. Nos azòta kb minden nap szexeltünk...félek hogy most ebből baba lehet. Ti mit gondoltok? Illetve hogyan tovább? Most akkor hogyan szedjem tovább? Kérek mindenkit ne leszidjon mert tudom hogy hülyeséget csináltam. Köszönöm

2014. ápr. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Máskor olvasd el a betegtájékoztatót mielött elkezdesz szedni egy gyógyszert!!! Ha nem kellett volna szünetet tartani és szexxeltetek akkor van esély a babára, de kevés ugyanis nem lehetett még peteérésed...bár vannak kivételek is, szerintem most szedd tovább a bogyót majd ha beszedetd a levéllel akkor tesztelj eggyet még akkor is megjön....
2014. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még akkor is ha megjön , bocsi elírtam
2014. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az orvos nem mondta el hogy kell szedni?legközelebb ne tarts szünetet hanem az utolsó levél után kezd el szedni a következőt.mondjuk nekem amúgy sem volt jó ez a tabi mert volt mellette pé-m
2014. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a vàlaszokat. A doki semmit nem mondott el ròla Tudom hogy nagyot hibáztam aztàn leht hogy most tényleg baab lesz a dologban. Mert naponta többször is voltunk együtt bár hàtha nem lesz baj mert ugye nagyon az elején vagyunk és hátha tényleg pont nincs peteérésem..eléggé fèlek egyébként ès leghamarbb csak jövhét csütörtökön fogad egy másik doki..bar ugye akkor ha baba van akkor sem tud meg mondani semmit vagy igen ? :/
2014. ápr. 28. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
És ami szerintem még fontos, hogy ebben a hónapban húzzatok gumit is.Mert picit megzavarodtak a dolgok ha eddig nem estèl teherbe akkor majd ha megjön utána lehet gumi nèlkül is.
2014. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OMG... te hány éves vagy? 12?
2014. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!