Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek 7 hetesen...

Van olyan akinek 7 hetesen még üres volt a petezsák, de végül mégis lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen esélytelen?
2014. ápr. 7. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos esélytelen, de biztosan vannak ritka esetek, amikor a baba később fogant és csak később lett szívhang. Szikhólyag van?
2014. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy talán lát szikhólyagot de abban sem biztos. :(
2014. ápr. 7. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6+4 hetesen voltam először, szépen kivehető volt a babám és szívhangja is volt.. Ez hüvelyi ultrahanggal volt, magándokinál. De 7 hetes terhesség rosszabb minőségű géppel is látható már.. Szerintem menj vissza pár nap múlva, vagy magánrendelésre, ha van rá lehetőséged. Látszania kéne már, 7-8 hetesen mindenképp.
2014. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6+5 hetesen csak szikhólyagot látott. 1,5 héttel később mentem legközelebb, akkor már volt szívhang is.
2014. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!