Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtem az inofolicot most...

Szedtem az inofolicot most abba hagytam es felerosodott a panikbetegsegem?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok sajnos.babat szeretnenk mar nagyon.

Mikor ittam az inofolicot olyan nyugodtt voltam 2*1.

Semi nyugtalansag sem panikfulladas! Szoval tok jol ereztem magam csak anyi volt hogy bamba voltam tole.

Igaz hogy nem estem teherbe de legalab megjott a mensesem ketszer is tole ami jo mert edig nem volt.

Olvasgatam sokat az inofolic utan es hat van bene nyugtato is es jo depressziora panikbetegsegre es stb.... sot a koleszterinemet is picit lehuzta!

Ket hete nem iszom es hianyzik . Es felerosodott a depim felek este de mitol nemtudom es nyugtalan vagyok.

Az lenne a kerdesem h hasonloan esetleg valaki?

Nagyon megkoszonom elore is a valaszt.


2014. ápr. 29. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Senki nem......?

Legyszi valmai tapasztalat?

Koszonom.

2014. ápr. 29. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyógyszerhez kötődtél, mert ha szedted jól voltál, így biztonságban is érezted magad.

Próbáld meg abbahagyni, vagy nagyon lassan csökkentsd az adagot, meg kideríteni mi okozta a pánikbetegségedet, akár pszichiáterrel és akkor nyugodtan tudsz babát vállalni.

Keress valami jó hobbit hogy ne a pánikra és arra a gyógyszerre gondolj, olyan ami 100%-ban kikapcsol.

2014. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom h valaszoltal.

De ez az inofolic segit teherbe esni azer szednem szoval muszajleszek folytatni a szedeset.

A penikbetegsegem mar evek ota megvan nem szedtem ra semit neha neha frontint de ritkan.miota babat szeretnenk leraktam azt is.

Ket eve nem jon a baba sajnos.pedig mindent kiprobaltunk de varat magara .igy most eldontotem leteszek rola.minden teren ami ezel jar.

De az unofolic legalabb jo volt h nyugodtaban ereztem magam.

2014. ápr. 29. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidd el akkor is kezelni kéne a pánikodat.

Az hogy leraktad a gyógyszert az nem jelenti hogy kigyógyultál belőle, max nem szeded a gyógyszert, de pánikrohamaid vannak nem? Vagy legalábbis sokat gondolsz a pánikra nem?

Ha nem kezeled, szerintem sokkal rosszabb lesz terhesen pánikrohamot kapni vagy akár otthon egyedül miközben szoptatsz. Hidd el az elején nagyon kemény időszak van, a szoptatás, nem tudod miért sír, sokan nem véletlenül lesznek depisek, erre jön, hogy nem gyógyulsz ki a pánikbetegségből, nem hinném hogy jól bírnád a dolgokat..... csak a te érdeked, hogy úgy vállalj babát, hogy rendben vagy.

Keress pszichiátert kezeljétek a pánikodat aztán jöhet a baba.

Valahogy ki kell deríteni mi okozza a pánikot, akár munkahelyi gond, család stb.

2014. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen hogy valaszoltatok.iszom a citromfu teat minden este es ugy latszik jo bevalt de megint iszom a frontint egyet este.

Ezt nemtudom kikerulni sajnos pedig van hogy honapokig nemnyulok a frontinhoz sot evekig.

2014. máj. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!