Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségem van2 éve. Sok...

Pánikbetegségem van2 éve. Sok orvosnál jártam, csomó gyógyszert ki kisérleteztek rajtam. Betegségem még mindíg nem múlt el. Egy jó orvost ismer valaki? Vagy erre megoldást? Valakivel volt már ilyen, és kigyógyúlt belőle? Köszönöm a segítségeket

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz is jársz? Kiderült, hogy mi az alap, amiért kialakult ez nálad?
2013. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járok hozzá de alap nem derült ki csak a találgatások, de ettől nem vagyok jobban.
2013. nov. 4. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorisággal? Meddig tart egy-egy terápiás beszélgetés?
2013. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2havonta kell mennem és max 10perc alatt ki is merül a kis beszélgetésünk.
2013. nov. 4. 22:27
 5/7 anonim válasza:
Székesfehérváron van egy doktornő. Én hozzá jártam és kb az első hónap után tünetmentes lettem:) Olyan gyógyszert kaptam ami nagyon hatásos volt, igaz én pánikbeteg és kényszer beteg vagyok.
2013. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Privátba tudnál elérhetőséget küldeni?
2013. nov. 5. 08:06
 7/7 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szívesen ajánlanék Neked két hölgyet, akik nem gyógyszerrel igyekeznek "megoldani" a problámádat, hanem úgy, hogy megtalálják a tudatalatti okát. Egyikük budapesti, a másik székefehérvári. Nekem mind a kettőjükkel rengeteg pozitív tapasztalatom van, így jó szívvel, maximális bizalommal tudom őket ajánlani. A szememben abszolút profik és hitelesek abban, amivel foglalkoznak, és emellett mind a kettő tüneményesen kedves és empatikus is. Ha esetleg érdekel a lehetőség, megírnád, hogy Te merrefele laksz? Ha gondolod, szívesen megírom azt is, hogy hol tudsz az interneten olvasni, tájékozódni arról a módszerről, amit használnak (Magyarországon jelenleg még csak 32 embernek van meg hozzá a hivatalos képesítése, hogy ezzel a terápiával dolgozzon.)

Köszönöm, és minden jót Neked!

Üdvözlettel: Vera

2013. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!