Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátommal óvszerrel...

Ha a barátommal óvszerrel voltunk együtt (amikor is ténylegesen volt magömlése) és utána rá egy órára megint voltunk együtt, de már óvszer nélkül, úgy hogy ő nem ment el, ezek után lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
2007. okt. 15. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hüvelyedhez bármilyen módon közel kerül sperma, az már életképesen bejuthat szervezetedbe és megtermékenyítheti a petesejted, tehát igen.

Mind az előváladék tartalmaz életképes spermiumot, mind a kezén is lehet, ha magához ér és utána hozzád.

Ha nem szeretnétek babát, megfelelően védekezzetek minden alkalommal, mert a gyerek nem játék.

2007. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes,hiába"nem ment el",bőven elég az előváladék!
2007. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pedig nem. Mivel az óvszernek spermaölő hatása van. Ha maradt is valamennyi a péniszén azok már nagy valószínűséggel élettelenek. Ráadásul ha még le is törölte akkor meg pláne.

Légy nyugodt. Szerintem nincs baj.

2007. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az óvszerek többsége nem spermaölő, sőt majdnem nehéz olyat találni ami igen. Inkább az a lényeg szerintem, hogy az első alkalomtól eltekintve, ha belédhatolt, akár elmegy akár nem, ez nem védekezés. Így is lehetsz terhes. Lehet hogy negyed ötöd annyi eséllyel, de az még mindig olyan nagy, hogy nem kockáztatnék. A megszakításos módszer nem védekezés.
2009. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!