Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik vezetnek hőgörbét segíten...

Akik vezetnek hőgörbét segítenének?

Figyelt kérdés
Minden esetben van egy nagy csökkenés ovulációkor vagy nem feltétlenül?Amikor emelkedni kezd,aznap történik vagy előtte?Köszi
2014. ápr. 30. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az én hőgörbém, nekem mindig leesik a hő és utána felmegy, van hogy fokozatosan emelkedik. Én úgy tudom amikor lesik a hő akkor lesz a tüszőrepedés és a már megemelkedett testhőmérsékletet a tüszőből kiszabaduló petesejt helyén létrejövő sárgatest
2014. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bocsi elküldte folytatom:

* sárgatest által termelt progeszteron okozza.


Ez a mostani görbém: [link]


Ez a múlt havi:

[link]

2014. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden esetben. Valakinél csak felmegy a hő, és a leesés nem látszik a görbén.
2014. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem nagyon szokott lenni esés, inkább csak elkezd fokozatosan emelkedni a hő.
2014. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fokozatos emelkedés legalján van a peteérés vagy aznap,amikor emelkedni kezd?
2014. ápr. 30. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt egyelőre nem tudom, eddig "hobbiból" vezettem görbét, LH tesztet még nem használtam. Szerintem az emelkedés előtti napon van ovu. Elkezd termelődni a progeszteron.
2014. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hőgörbéd nem töltöd fel ide hogy megnézzünk? még nem húzta be az ovut?
2014. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2014. máj. 1. 07:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát furcsa görbe másabb mint az enyém, a pajzsmirigyed rendbe van? itt azt írták nekem ha jól emlékszem hogy ha nagyon alacsony az alaphő akkor valami pajzsmirigy gond van. Hát nem tudom én annyira nem értek hozzá, hátha valaki jobban ért hozzá.
2014. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és az utolsó! én itt olvastam a hőgörbével kapcsolatban hogy melyik mit jelent, sok hasznos info van itt: [link]
2014. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!