Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk, de...

Gyereket szeretnénk, de sajnos már 2 éve nem jön össze. Fontos a szeretkezési póz? Vannak olyan pózok, amik segítenének egy kicsit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy segítenek ezek a pózok. De szeretkezés után tedd a lábadat gyertya állásba, hátha segít, jó helyre irányítani a katonákat. És ne fürödj meg, hamar utána, hanem pihengess egy kicsit.
2008. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia, szerintem nem a póz számít, hanem az, hogy ovulációkor legyetek együtt. Vegyél ovulációs tesztet, az megmutatja mikor kell együtt lennetek. Segíthet az is, ha szeretkezés után gyertya állásban maradsz pár percet vagy felpolcolod magad. A lényeg, hogy ne idegeskedj. Ha úgy gondoljátok egy év sikertelen próbálkozás után érdemes orvost is felkeresni. Sok sikert.
2008. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha két éve nem jön össze, akkor ideje lenne orvoshoz fordulni. Szerintem az ilyen ovulációs tesztek, meg az ehhez hasonlók, csak egy nagy pénzkidobás.
2008. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
ilyenkor már csak a doki tud segiteni hisz bisztos hogy nincs rendben valami
2008. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Ne hagyd elkeseríteni magad! Egyáltalán nem biztos, NEM TUTI, hogy valami baj van. A 2 év teljesen belefér egy egészséges párnál is, csak szörnyen türelmetlenek vagyunk - megjegyzem én is! Lelki tényezők ugyanúgy hátráltathatják a dolgot, vagy hogy szedtél-e gyógyszert stb!... élvezzétek a szexet, ne csak gyereket gyártsatok és akkor nem számít a póz sem :)

Esetleg gyógynövényeknek vagy homeopátiának utánanézhetnél /persze nem a doki helyett/

Sok sikert! :)

2008. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ne hagyd magad elkeseríteni, de ne felejtsd el, hogy egy időben észrevett probléma éveket spórol neked.

nagyon fontos hogy egy hormontükröt kérjél. Hogy miért is? Én 3 évet vártam, aztán sikerült. Elvetéltem. Aztán megint vártam két évet. Ismét elvetéltem. És miért? AZÉRT MERT NEM MENTEM EL HORMONVIZSGÁLATRA, amiből elsőre kiderült volna hogy pajzsmirigy problémám van, ami miatt nehezen jött össze a kisbaba.

Majd ha azt igazolja az orvosod, hogy minden ok hormonálisan, fizikálisan is, akkor tényleg azt mondom nem szabad görcsölni, tuti siker. De tudod hiába nem görcsölsz, ha pl elzáródásod van, eltelnek évek......mire kiderül. Én csak jót akarok neked, akinek meg nem tetszik lepontozhat.

2008. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondom (saját példán okulva :-( ), hogy menjetek dokihoz. Nekünk 1 évig nem sikerült, és elmentünk, ahol is megállapították, h a páromnak alig van spermája. Valószínűleg lombikkal lesz majd babánk, de legjobb esetben is inszemmel. De ez még mindig jobb, mintha vártunk volna még pár évet és csak utána derül ki. De elismerésem, nagyon türelmesek vagytok, én már pár hónap után kétségbe estem :-(
2008. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én 2 hete voltam nőgyógyásznál, hátrahajló méhem van... kérdésedre válaszolva ha neked is ilyen a méhed akkor szeretkezés után nem szabad gyertya állásba magasodnod, hanem pont az ellenkezőjét kell csinálnod: hasra kell feküdnöd, mert akkor kerül a méhed olyan pozícióba, ami segíthet a pöttömöknek. Ellenkező esetben (ha előrehajló a méhed) akkor kell gyertyázni. Szurkolok! van ismerősöm akinek 3 év után jött össze mindenféle beavatkozás nélkül. :)

2008. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!