Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitett neked az inofolic...

Segitett neked az inofolic teherbe esni? Ha igen folytatad tovabb az inofolic szedeset 12 hetig?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Nemtudom megkerdezni a nogyogyaszom hogy kell e folytatni?!

Mert szabin van.

2014. ápr. 30. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a teherbeesésnek különösebb okát nem találták, kezdjetek el gyanakodni az inzulinrezisztenciára, ami nagyon sokakat érint olyan mértékben és úgy, hogy nem is tud róla. Nem volna rossz ha a szaktekintélyek is sokkal nagyobb figyelmet fordítanának erre a verzióra is.
2014. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod.kerdeztem a nodokimat nem e kene mar egy hormon vervetel azt mondta nemnagyon kell.pedig mutott novemberben endoval.
2014. máj. 4. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem segített már az első hónapban. Ráadásul ikrek fogantak, bár az egyik már felszívódóban van.

Én iszom a 12. hétig, de csak napi 1 tasakot, mielőtt megtudtam az örömhírt, napi 2 tasakot ittam, reggel és este egyet-egyet.

A dokim ajánlotta, azt mondta, ez az új csodaszer, hát igaza lett :)

2014. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen valaszodat.kedves utolso.

En belekezdtem mar a masodik honapba hogy iszom ha minden igaz mar tegnap ereztem a peteerest.multhonapban is volt mindket oldalon tobb tuszom is de nem egyforma meretuek voltak.es megsem sikerult teherbe esnem :-(

Remenykedem eben a honapban.en is gondoltam ikerterhesegre mivel tobb tuszom is volt.

Es neked atol meg megmaradt a terheseg? Hogy az egyik baba felszivodott?

2014. máj. 7. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, megmaradt, a múlt heti 12. heti UH-n nagyon virgonckodott. :)


Mivel én kisebb termetű vagyok - 158 cm 54 kg - így a doki azt mondta, hogy örültünk a kettőnek, de az egy azért nekem biztonságosabb. Aztán megnéztem az m1-en a Tenyérnyi gyerekek című dokumentumfilmet, ami után pláne úgy gondolom, hogy így kevésbé rizikós talán. Persze nagyon örültünk a kettőnek az elején...

2014. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!