Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DR. Kisfalvi Istvan Nogyogyasz...

DR. Kisfalvi Istvan Nogyogyasz masnak is ajanlotta az inofolicot? Es ha igen teherbe estel tole tenleg ilyen nepszeru az inofolic?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A nodoki " Bp. ll .szamu noiklinikan dolgozik.
2014. ápr. 15. 16:07
 2/9 anonim válasza:
az én orvosom nekem is ajánlotta ezt a táplálékkiegészítőt, 2 doboz után már nem jött meg... :) nem azt mondom, hogy 100%-ig ennek köszönhető, de biztos vagyok benne, hogy közre játszott a sikerben. 2 évig próbálkoztunk. (a Vitaltrend oldalán Inozitol por névvel meg tudod rendelni az egyik össszetevőt, ha szedsz mellé folsavat a töredékéből ki tudod hozni az árát)Sok sikert! N.
2014. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszike valaszod.

Itt olvasgatam a gyakorin rola de azert meg varok valaszokat .

Anyira remenykedem es bizom az inofolicban hogy vegre sikerul a baba mert olyan reg varunk ra.

2014. ápr. 15. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok,


2 doboz után nem jött meg, hirtelen valami rosszra gondoltam, betegségre, és megállt bennem az ütő! Szóval útban van a picur, ezért nem jött meg, ez viszont örömhír! :)

Nekem is lenne egy kérdésem, nekem is ajánlotta ezt az orvos, a Róbert Magánklinikán, nekem rendben van minden peteügyileg, semmilyen műtétem, cisztám nem volt, viszont nem vagyok mai csirke...

Annyit mondott még a doktornő, hogy lehet tőle fogyni.

Meg tudjátok ezt erősíteni hölgyek?

Köszönöm a választ!

2014. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is sikerült fogynom a segítségével, mondjuk próbáltam többet mozogni és figyeltem az étkezésre is. Szerintem tényleg van jótékony hatása a szervezetre! N.
2014. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szioka.

Fogyni? Hat en nemfogytam inkab hiztam 1-2 kg ot.

De azert mert johatassal volt ram nyugodt vagyok tole (inofictol)

Most nem iszom parnapja elfogyott egy doboz es elenoriztuk huvely uh is es tobb tuszom van tole sot mindket oldalon.majd kiderul lesz beby ?!

2014. ápr. 17. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha nálam minden ok-s, mensi 31 napos 20 éve, van peteérésem eddig minden orvos azt mondta, hogy gyönyörű és óramű pontossággal működik, nem volt cisztám soha, miért ajánlotta az orvos?! B-)
2014. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked h miert ajanlotta az inofolicot?
2014. ápr. 17. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, erre szeretnék rájönni!

Egyszerűen nem értem, a kezembe nyomta a kis reklámpapírt róla.

Mondtam, hogy szeretnénk gyereket, de még nem próbálkoztunk.

Most viszont rajta vagyunk az ügyön.

Erre mondta, hogy Inofolic feltétlenül kell.

2014. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!