Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszakitassal vedekeztun...

Ha megszakitassal vedekeztun peteeres alatt mennyi az eselye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Amugy megbeszeltuk hogy megtartanank es semmi penzert nem vetetnenk el de mar 4 eve igy vedekezunk. Lehet hogy most megis osszejott? Volt valaki igy ? 21 L
2014. ápr. 30. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha 4 éve igy védekeztek kicsi rá az esély, de persze nem 0%.
2014. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom de azet mostmar megerosodott
2014. ápr. 30. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
mi erösödött meg?
2014. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Megszakítás szerintem nem védekezés, így nekem értelmetlen a kérdés. Ennyi erővel a holdat is ugathatnátok, hogy nem legyen gyerek védekezés címszóval.
2014. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

50% az esély, azaz vagy teherbe estél vagy nem. a megszakítás tényleg nem védekezés. az a 4 év pedig semmit nem jelent. ha nem esel teherbe megszakítás mellett, talán lehet, h amúgy sem foganna meg a baba...


válasszatok valós védekezési módot, aztán ha tényleg babát terveztek és a megszakítás nélkül sem sikerül 1 évig, akkor van min elgondolkodni.


addig meg még mindig lepontozhattok... :)

2014. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem estem egyszer sem teherbe így, de nem vagyunk egyformák...
2014. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ês mibõl gondolod hogy most terhes lehetsz? Máskor nem csináltátok peteêrêskor?
2014. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat ugy gondolom hogy tenyleg nem valoszinu hogy ossze jott es bocsi kihagytam az " r" betut. Amugy meg az tunt fel hogy a napokban valami fura szurkalasok vannak a petefeszkemnel es enyhen neha ugy erzem mintha megakarna jonni. Negy nap mulva kellene megjojjon, de ugy latom hogy par ember kivetelevel elegge flegmatikus valaszokat kaptam, de mindegy meg varok normalis valaszokat :)
2014. ápr. 30. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez egy nagyon nagy hulyeseg, hogy a megszakitas nem vedekezes. Es az is hulyeseg, hogy ha 4 evig igy vedekeztetek, akkor valszeg nem lehetsz terhes! En tobb volt parommal is igy "vedekeztem", amikor szunetet tartottam a gyogyszerrel. Egyszer sem jott ossze a baba, viszont, amikor terveztuk a jelenlegi parommal, akkor azonnal terhes lettem.


Baromsag ezt allitani, hogy a megszakitas nem vedekezes. Sajat magam, es tobb baratnom is pelda erre, akik evekig megszakitassal "vedekeztek", egyik sem lett terhes, csak akkor, amikor akartak. Persze, megvan az eselye igy is, hogy terhes lehetsz, de ugyanugy tobb peldat tudok felhozni olyanra is, aki gyogyszer rendes szedese mellett lett terhes. Szoval amiatt semmikepp ne aggodj, h vmi gond lenne Veled, vagy a paroddal. :)

2014. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oke koszike a valasz :) en is ugy gondolom hogy igen is vedekezes ha a ferfi mar tudja kontrolalni magat es pontosan tudja hogy mikor kell megszakitani. Abban az esetben viszont ha csak egyszer ketszer csinaljak igy akkor nem szakitsa meg idoben es abbol lesz a legtobb terhesseg es nem az elovalladekbol, persze az sem kizart de nem annyira gyakori.Ha nem lenne vedekez a megszakitas akkor mar en is es meg sok mas no reg anyuka lenne :)
2014. máj. 1. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!