Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik a menzeszem,...

12 napja késik a menzeszem, helyette fehérfolyásom van ( a napokban ez a folyás egyre sűrűbb és nyálkásabb), a mellbimbóm eléggé érzékeny, lehetek babás?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy holnap menjek vissza ( ma csütörtök van, de nem volt rendelés, de majd holnap elmegyek, egy hete voltam), mert nem tud semmit mondani, de a terhességet se tudja kizárni. Még nőgyógyász előtti nap csináltam egy tesztet,ami negatív lett ( amikor a teszten "kúszott" fel a vizeletem akkor a második csík alig , szinte nem is látszott :( ) Kérlek segítsetek, nagyon félek, hogy nem leszek terhes :((
2014. máj. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi van a leleten? És miért félsz hogy nem leszel terhes?
2014. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy jobb oldalt a petefészkemben, a petesejtemmel van valami, nem tudja, hogy mi, ezért kell majd holnap el mennem :S Hát azért félek mert az utóbbi hónapokba is 2szer teszteltem, és azok is negatívak lettek, iszonyú csalódás volt :(
2014. máj. 1. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
vett kenetet, amit elküldött tenyésztésre és esetleg annak az eredményét várja?
2014. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. :c
2014. máj. 2. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
keress 1 másik orvost aki segítőkész és jobban odafigyel rád. A terhességi teszt kimutatja hogy terhes vagy vagy sem.
2014. máj. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már 12 npja késik, azt már a tesztnek valószínűleg ki kellene mutatnia, tehát valószínűleg nem vagy terhes, valami más miatt késik. De mindenképpen menj el dokihoz, hogy kiderüljön mi az oka a késésnek.
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!