Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Változòkor idején,...

Változòkor idején, mutathat pozit egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Multhònapban is kicsit hosszùra nyult a menszim;elég kevés is volt a mennyisége,egy jò pár napja hőhullámaim vannak,korban 40 felett vagyok.

Barnázni szoktam mielőtt megjön,mostanság semmi. Ápr.1-én volt meg utoljára. Jò párszor volt hogy össze vissza mensziztem. Tegnap facelle tesztem halvány pozi lett...enyhe görcseim vannak.



#hőhullám #menzesz #változòkor
2014. máj. 2. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, siman.
2014. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsit félek,valahol olvastam,hogy daganattòl is lehet.:(:(
2014. máj. 2. 08:01
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha a teszt pozitiv, akkor a terhesség a legvalószínübb. Esetleg ciszta is kiválthatja, de ez sem gyakori. Daganat nem szokott pozitiv tesztet eredményezni.


De a legokosabb, ha elmégy nögyógyászhoz, ö majd megmodnja, hogy mi a helyzet. (A daganat-ügyben meg - gondolom, rednszeresen jársz szürésre, ott észreveszik idöben, ha véletlen lenne.)

2014. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha élsz nemi életet, aminél nem volt megfelelő a védekezés, vagy egyáltalán nem volt, akkor a legvalószínűbb a terhesség. Ismételd meg a tesztet pár nap múlva.

Ami még okozhat pozitív tesztet a terhességen kívül, az ciszta, aminek hatására ugyanúgy elkezd termelődni a szervezetben a HCG nevű hormon, amit kimutat a teszt. De ugye ebben az esetben nem a terhesség kezdte el termelni ezt a hormont, de attól pozitív a teszt.

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz és vizsgáljanak ki!

Ha pedig rákos lennél, akkor már azt a rákszűrés is kimutatta volna évekkel ezelőtt valami ráutaló szűrés eredménnyel. Ugyanis olyan nincs, hogy valakinek egyik évben rendben van a rákszűrése, következő évben meg rákos lesz. Mert ez több év alatt alakul ki.

Szóval ha jársz minden évben szűrésre, márpedig gondolom jársz, már a korodnál fogva is nagyon erősen ajánlott, akkor ez már kiderült volna, hogy valami lenne.

Amennyiben ezt nem tetted meg, akkor meg azt a bizonyos szűrést is nagyon gyorsan csináltasd meg, ha ott vagy az orvosnál.

De egyébként több mindenről olvastam, hogy mik okozhatnak fals pozitív terhességi tesztet, köztük van valóban a szervezet bizonyos daganatos megbetegedései, vagy menopauzát követően, vagy ha valaki HCG hormont tartalmazó gyógyszert szed és még más dolgok.

Szóval mindenképpen menj el orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani!

2014. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosat csak a nőgyógyász tud mondani. Van rá esély hogy baba legyen? Ha védekeztetek akkor kicsi a valószinűsége. ÉN is olvastam egy cikket, de abban az volt hogy ha férfi ,,végzi el" a terhességi tesztet és pozitív akkor az lehet hererák (asszem, nem biztos hogy jól emlékszem, elég régen olvastam). De biztosat csak akkor tudsz ha elmész orvoshoz.... és ha már ott vagy (és nem baba van), rákérdezhetsz hogy milyen gyógyszerek, gyógyhatású készítmények vannak a hőhullámokra stb... hogy kicsit ,,kellemesebbé" a változó kort. Sok szerencsét és remélem minden rendben lessz.
2014. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mutathat pozit változókor idején.nekem is hasonló tüneteim vannak,igaz a tesztem negatív.Majd írd meg,hogy mi lett.42éves.;)
2014. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat lányok,ma veszek tesztet,megnézem megint,mert ha erősödne a csik akkor legalább tudom mi a helyzet,és nagyon boldog lennék...ha nem,akkor megyek orvoshoz. Nem védekezünk,3 éve probálkozunk,vagy több is,nem sikerült eddig hogy terhes maradjak,igy csoda lenne ha most sikerült volna. Mindenképp megirom mi lett :)
2014. máj. 2. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek akkor nagyon drukkolok nektek!! :). Remélem akkor pozitív lessz.. és a doki is megerősíti hogy kis manócska érkezik :). Majd írd meg hogy mi lett. Sok sikert és szorítok hogy ennyi próbálkozás után sikerüljön. egy 23 éves lány.
2014. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vettem egy x epilt,2db.osat,az egyiket meg is csináltam,nagyon haloványka valami látszik csak, pedig a tegnapi facelle jól kivehető csikot adott.Más érzékenységű? Holnap reggeli vizeletből megnézem még.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,s a drukkokat,aranyosak vagytok!

2014. máj. 2. 18:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!nekem ugyanez!

Az xepil halványabb,a masik fajta jobban kivehető!

Nekem az a tapasztalatom(most mar igy 3baba utan) hogy különböző tesztek nem hazudnak..nem egyforma érzékenységűek,de a halvany pozi is pozi!!

Megy a drukk neked,írj majd reggel!

2014. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!