Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mehetek hétfőn tüdőszűrőre ha...

Mehetek hétfőn tüdőszűrőre ha keddre nem várom?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontot és nem tudom átrakni, mert akkor nem dolgozhatok (pont lejárt). Elmenjek így ha nem tudom hogy terhes vagyok-e? nagyon árthat?
2014. máj. 2. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan. Ha terhes is leszel, még annnyira picike lesz, hogy nem fog ártani.
2014. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de arra figyelj, hogy ólomkötényt feltétlen kapj a derekadra!!
2014. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most olvasgatok erről és azt írják hogy ilyenkor árt igazán, konkrétan vetélést okozhat.
2014. máj. 2. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Röntgenasszisztens vagyok, hetekig minden nap felvételek százát készítettem, anélkül, hogy tudtam volna, hogy terhes vagyok. Nem vetéltem el.

Meg kell tenni a lehető legtöbb óvintézkedést. Persze a legjobb az lenne, ha nem mennèl röntgenre, de ha anélkül nem kapod meg az alkalmasságit, nem fognak hagyni dolgozni. Az lenne a legjobb megoldás, hogy megpróbálod valahogy 1-2 hetet eltolni a vizsgálatot, míg megbizonyosodsz róla, hogy valóban terhes vagy e.

2014. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn reggel egy teszt?
2014. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen csinálok hétfőn egy tesztet és meglátjuk mi lesz. Hétfőn leszek 14 dpo-n, szerintetek akkor már kimutatja ha az vagyok? Olyat is hallottam már hogy jóval később mutatta ki, mi van ha én is így járok, megcsinálják a szűrést és ártok vele?
2014. máj. 2. 09:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Eltolni azért nem tudom, mert már szerdán le is jár tüdőszűrő és pont hétfő kedd nem dolgozok, így gondoltam a két nap alatt elintézem az alkalmasságival együtt hogy szerdán már tudjak dolgozni.
2014. máj. 2. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy 10-es tesztet! Az már jó eséllyel kimutatja, ha van baba!

Plusz ügyelj arra, hogy tömény legyen a minta (ne igyál sokat, nem menj pisilni min. 6 órán keresztül)!

2014. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok, hétfő reggel megcsinálom, 10-es one step tesztem van a vateráról, meg van itthon gyógyszertári Gabriel teszt is.
2014. máj. 2. 12:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Hőm még magasan, de a teszt negatív.
2014. máj. 5. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!