Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Frontin abbahagyása után...

Frontin abbahagyása után mikor lehet próbalkozni?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapig szedtem, igazából kúra szerűen. A max szem is 2 db volt a 0.25-ből. A végen már csak napi 1x felet vettem be. Már 3 hete nincs is rá szükségem, megtanultam máshogy kezelni a pánikot kiváltó okokat.

Szeretnénk babát, de azt mondja az orvosom, hogy fél évet várnom kell, hogy kiürüljön.

Akik szedtek hosszabb rövidebb ideig akár, azoknak mit javasoltak??



2014. máj. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezz meg nőgyógyászt is. Szoktak adni bizonyos esetekben terhesség alatt is nyugtatót.
2014. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 light1965 válasza:
100%
Kiürül az 2 nap alatt. Ha nem érzed magad rosszul, ha a frontin nélkül is el tudod viselni a napi stresszhullámokat, akkor nem kell tovább várni. Ha az orvosod tisztában van a pszichoaktív gyógyszerek alattomos hatásaival, és a szervezetünk szintén elég alattomos reakcióival erre, akkor azért említette a fél évet, hogy ha addig nem kerülsz lelkileg válsághelyzetbe, ha nem kell egy szem nyugtató sem fél éven át, akkor a terhességet is végig tudod vinni tisztán. Egyébként 3 hónap, és ilyen adagok nem kell, hogy hozzászokást okozzanak, bár egyénfügggő. Én 5 év után határoztam el, hogy megállok a saját lábamon: hát kellett a fél év mire újra a régi én lettem. A jövőre nézve én azt választom, hogy más módon oldom meg a stresszmentesítésem. Jól tetted, hogy más utat választottál, a pánikbetegség egy szörnyű állapot, aki nincs benne, el sem tudja képzelni milyen szar. Mindenkinek megvan a maga útja, Te a jobbikat választottad, tarts ki mellette, és sok örömöt kívánok a terhessáéghez, és a bébihez. :-)
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálkozzatok nyugodtan :)

Megkérdezhetem, hogyan küzdötted le a pánikot? Sporttal?

2014. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyenge nyugtató,néha én is beveszem.Nem lesz gond,nyugodtan próbálkozz!De az orvost kérdezd azért meg.
2014. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Leginkább úgy, hogy végig gondolom magamban és ha így sem megy megbeszélem a párommal az adott okot. Mivel az ő exfelesége az egyik probléma okozó.... Ez segít átlendíteni a holt ponton. A sport nekem csak óvatosan mehet, mert éppen híznom kéne, viszont a rendszeres mozgástól " sajnos " gyorsan fogyok.

2014. máj. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!