Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic es gravida, clostylbe...

Inofolic es gravida, clostylbegitte? Kinek valt be? Lehet ezt a harnat szedni egyszerre?

Figyelt kérdés
Doki nem talalt erett tuszot szerdan mehetek vissza es akkor sem talal akkor Clostylbegitte gyogyszert kell szednem. :(
2014. máj. 3. 17:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Mikor jott ossze a baba nektek?
2014. máj. 3. 17:38
 2/9 anonim ***** válasza:
igen lehet egyszerre. Clostnál fontos hogy menj félidöben uh-ra ellenörzésre.
2014. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) neked mikor jott ossze a baba kedves elso?
2014. máj. 3. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Én PCOS-es bagyok még nem sikerült a baba. Inoziltolt iszok és mellé szedem a folsavat, igy olcsobb mint az inofolic. Closty nekem nem segitett, ahogy a legtöbb esetbne nem segit, mert komolyabb gond van. Neked ki van vizsgálva miért nincs ovud? avgy csak felesleges stimulálnak vizsgálatok nélkül a lelkiismeretes nögyógyászok. Endokrinológusnl jártál? Ez nem nögyógyászra tartozik hanem endokrinologusra mert a peteérés hiányát mindig hormonális probléma okozza. Ez pedig nem a nögyógyász szakterülete.
2014. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom :( de drukkolok hogy ossze jojjon a baba :)


Hat tegnap voltam dokinal nem talalt erett tuszot :( mondta hogy szedjem az inofolicot es a gravidat. Szerdan ujbol megyek uhra es ha akkor sem talal erett tuszot akkor felirja a clostyl. Sokan mondjak nagyon jo orvos.

2014. máj. 4. 11:07
 6/9 A kérdező kommentje:
A vizsgalat eredmenyei jok lettek vagyis az eddigiek.
2014. máj. 4. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt peteérésem, pedig már van egy gyermekem, csak szűrésen voltam a dokinál és kiderült, enyhe inzulinrezisztanciám van, amiről fogalmam nem volt, mert semmi tünetem nincs. Köv. hónapban elindult 5 tüsző, de félúton megálltak. Diétáznom kell (48 kg vagyok) és én is szedem az inofolicot. Köv. ciklusban closty és megnézzük, mi lesz. Szerintem érdemes lenne utána járni, miért nincs peteérésed. Annak oka van.
2014. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele meglatjuk hogy a gyogyszertol lesz e mert ha nem akkor megyek tovabbi vizsgalatra. Tegnap este voltam dokinal mert nagyon szurt a jobb petefeszkem de nem talalt semmit. Felirta a clostylt es huvelykapszulat menszim utan 12.cn megyek vissza majd akkor kiderul. Addig pedig megprobalok nem rosszra gondolni :(
2014. máj. 6. 06:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy tobb mint egy eve probalkozunk elso babaval :(
2014. máj. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!