Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki babát vár, akkor...

Ha valaki babát vár, akkor annak minden nap fáj a melle? És mindkettő egyszerre? A nemvárt előtt kb. hány nappal kezd el fájni? Vagy előbb megnagyobbodik és csak utána fáj?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak holnap tesztelek szóval nekem semmi sem biztos még sajnos :( De nekem megnagyobbodtak és mind a kettő fáj :S Persze ez lehet a nemvárt jele is mert 29-30-ra nem várom. Drukkolok neked!
2013. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem is fájt tegnap este mindkét mellem. De persze, ebből nem lehet következtetni semmire.

Majd írg meg az eredményt, nagyon szorítok és imádkozom mindenkiért aki babát szeretne! én szombattól nem várom, de nekem szokott késni max 3 napot, úgyhogy ha szerdáig nem jön meg, akkor lesz teszt.

2013. nov. 28. 07:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Teszteltél reggel?
2013. nov. 28. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt egyáltalán.

A 2. 3. hónapban szép lassan kikerekedett, de akkor sem volt sem fájdalom, sem érzékenység.


A nemvárt környékén még elég ritka, hogy valaki terhességi tüneteket érezzen, általában a 6. héten szoktak kezdődni, bár ez változó, mindig vannak kivételek.

2013. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kismama2 válasza:

Nekem a nem várt menzesz utáni napon kezdtek fájni a melleim és a teszt is erős + mutatott.Ma megyek az első UHra 6+1 hetesen.

Kicsit aggódok,mert semmit sem érzek a mellfeszülésen(ami nem olyan intenziv mint a kezdetekben) és a sűrű vizelési ingeren kivül.Ha minden rendben,akkor kb 5mm-es embriót kell látnia a dokinak(profi gépei vannak,igy nagyobb az esély,hogy meglássa)


Sajnos elhalt terhesség után vagyok és jobban aggódok mint kellene :(

2014. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!