Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpo-n a hőm magas a teszt...

14. dpo-n a hőm magas a teszt negatív. Ne reménykedjek? (hőgörbe)

Figyelt kérdés

Az eddigi ciklusok során 37 volt a legmagasabb hőm, de az is csak egy napig. Ma 37,1 volt és tegnap is, szóval elég magasan van az utóbbi napokban a hőm a megszokotthoz képest. Teszteltem reggel, de negatív. Valószínű hogy akkor meg fog jönni?

[link]



2014. máj. 5. 08:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, elszámoltam ma még a 13 dpo van, bár gondolom attól már mutatta volna ha baba van. 10-es érzékenységű tesztet csináltam.
2014. máj. 5. 08:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből még bármi lehet.Szép a görbe,jól alakult a hőmérséklet,és akár még lehet baba is a negatív ellenére.Sokan vannak akiknek csak későn mutatja ki.
2014. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még van 4 napod. Szép a görbéd! Drukkolok!
2014. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Kedves utolsó, bocsi ha hülyén hangzik, de azt hogy érted hogy még van 4 napom? :)
2014. máj. 5. 09:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, arra gondolsz hogy 4 nap a ciklusból? az igaz hogy múlt hónapban 28 napos volt a ciklusom és ma még csak a 24. nap van.
2014. máj. 5. 09:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy még csak a 24. napon vagy a ciklusodnak.
2014. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem még várj egy 4-5 napot azzal a teszteléssel.És majd írd meg :)
2014. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, valójában én mindig azt nézem, hogy a peteéréstől számolva hanyadik napon vagyok és úgy számítom ki a nem várt napját. A múlt hónapban 28 napos volt a ciklusom mint írtam és a 12. dpo-n meg is jött, még írtam is ki kérdést, hogy nem túl rövid-e a 11 napos luterális fázis. Hát kíváncsi leszek mi lesz, azért izgat a dolog, mert ma tüdőszűrőre kell mennem, tegnap ki is írtam ezzel kapcsolatban kérdést és írták hogy ma teszteljek, mert valószínű kimutatja, de valóban még csak a 24. cn van és 28 napos szokott nekem lenni. Elmegyek a szűrőre és megkérdezem, hogy van-e ólomkötény azt itt írtak hogy kérjek, mert így akkor még bármi lehet.
2014. máj. 5. 09:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép görbe, de ha babától lenne magas a hőd, már kimutatná a teszt. Azért drukkolok! Mióta próbálkoztok?
2014. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se írjuk még le a dolgot. lehet, hogy beírnád egy másik programba a számokat nem is oda kerülne az ovu, hanem mondjuk két nappal későbbre és akkor rögtön meg is oldódna a rejtély, miért nem mutatta ki. Hm? ;-)

Nekem pl. a legritkább esetben mutatja a ciklus.hu azt, amit a fertility... szal reményhal!

2014. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!