Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján felment a hő,...

Nemvárt napján felment a hő, de a teszt negatív. Most biztos, hogy nem vagyok terhes? Hőgörbém alapján lehet, hogy nem is akkor volt az ovum, amikorra behúzta?

Figyelt kérdés

lehet, hogy később volt az ovum, ezért ment fel a hőm, de a teszt meg negatív. Szóval, hogy van még mondjuk két napom?


szerintem már ki kéne mutatnia a tesztnek, szóval nem arról van szó, hogy reménykedem, mert számítok arra, hogy nem jött össze.


megnéznétek a görbémet?


<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c12/">My Ovulation Chart</a>



2012. nov. 23. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a 15-16.ciklusnapodon volt ovulációd. Ezt is vedd számításba a teszteléskor!!!!
2012. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HA megmérted volna a 16ik napon lehet ott is lefelét mutatott volna, és akkor volt pé.d Ehhez képest akkor 25.én kell megjönnie..

Sok sikert kitartás, már csak 2 nap és megtudod..:)

2012. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is néztem. És ha akkor volt, most tulajdonképpen hányadik dpo-n kéne tartanom?
2012. nov. 23. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Számold úgy, hogy a 16.napon volt mondjuk az ovulációd és akkor pontosan ma vagy a 12.dpo-n. Még korai volt tesztelned.


Drukkolok!

2012. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!