Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen teherbe esni késő?

36 évesen teherbe esni késő?

Figyelt kérdés
Nem első baba lenne.
2014. máj. 5. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem késő
2014. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha működik minden, akkor miért ne? Pláne, hogy nem első baba. Hajrá! :)
2014. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ( a nő ) 45 éves, tavaly született meg a 4., azaz a negyedik gyerek. Nagyon jól megvannak, köszönik szépen. Miért lenne késő 36 évesen? Még első gyereknek sem késő, nem hogy többediknek.
2014. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most lettem 36, nemsokára megszületik a 2. babánk. Nyilván lehetett volna korábban is, de sokat kellett várni az elsőre. Nem érzem magam öregnek. Anno nem így terveztem, de ezt dobta a gép. Szülnek nálam idősebbek is, és én őket sem tartom "öregnek".
2014. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem késő, viszont évek múlva lehet nehéz lesz.Erre számítani kell.Példának itt van anyukám, aki a húgomat 35 évesen szülte.Mikor a húgom 16 körül volt akkor élte, lázadó korszakát amit anyunak elég nehéz volt kezelni, hisz akkor ő már 51 éves volt, bőven benne volt a változó korban.Neki is megvolt a maga baja, meg a húgomnak is ott voltak a butaságai így nem volt könnyű átvészelniük azt a korszakot.Persze ez gyerek függő is lehet, meg már a húgom az 5. gyerek volt, de anyu azóta is mondja, hogy ha visszamehetne az időben max. 32 éves korig szülne.Egyébként nem késő, csak gondolni kell arra, hogy nem biztos, hogy olyan könnyű lesz 50 év körül egy tinédzserrel. Hanyadik baba lenne?
2014. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36 vagyok, én is most tervezem:)
2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem is számítottam ilyen sok pozitív kommentre :)

Mi is a 4. kisbabánkat tervezzük, de a korom miatt kicsit aggódom, mert ugye, majd' 37 leszek,mire megszületik.

2014. máj. 5. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Van aki 37 évesen még az elsőt szüli manapság..
2014. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!