Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 nappal a nemvárt előtt...

4-5 nappal a nemvárt előtt erős pozitív teszt és hányinger jelenthet ikreket?

Figyelt kérdés
Lehet azért van már hányingerem ilyen hamar, mert ikrek? Volt már valakinek olyan, hogy ilyet tapasztalt? Egy, vagy több baba volt?

#ikrek #korai pozitív terhességi teszt
2014. máj. 5. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy baba. Lehet hamarabb volt peteérésed
2014. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14-15. nap volt, már nem emlékszem pontosan. De az biztos, hogy a kettő közül egyik nap.
2014. máj. 5. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ikres ismerősnek így volt, de nekem is és csak egy baba lett :)

Ezt csak az UH fogja kideríteni ;)

2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet:D De akkor talán van esély:D
2014. máj. 5. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt napján délutáni vizeletből lett erős pozitiv, és már akkor nagyon rosszul voltam.... meg a vervételnél is magas volt a hcg....és most van két fiam
2014. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Jelenthet, bár lehet, hogy csak tényleg korábban volt a tüszőrepedésed, de az is lehet, hogy mindkettő egyszerre. Nekem volt szóló és ikerterhességem is, az ikrekkel 11. dpo-n már halvány pozit teszteltem, és bár első hetekben még nem volt hányingerem, de összességében az első harmadban dupla annyira voltam rosszul, mint a szóló babámnál.
2014. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 "egyes" terhességem. Mindkét esetben nagyon rosszul voltam, hányingerem volt stb. Most ikrekkel vagyok terhes és egyáltalán nem volt hányingerem.
2014. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!