Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Bnőmmel gatya szexeltü...

Fontos! Bnőmmel gatya szexeltünk és félek az előválladéktól! Help! Nem volt rajtam gatya rajta meg csak egy bugyi és nyomkodtam neki és félek, így lehet baj?

Figyelt kérdés
Fontos! Barátnőmmel 4. én fetrengtünk, ugy hogy rajta volt egy bugyi rajtam meg semmi és gatya szexeltünk, nem emlékszem rá, meg nem éreztem, úgy h bedugtam e, mert azt éreztem volna és ős em érezte! Félek, h a bugyi mellett ment, be vagy nemtudom. Nem mentem el, előválladék lehet ilyenkor? Teherbe eshet? Ma 5. e van és most jött meg neki de nem fáj a hasa még csak érzi,szóval még csak érzi ,h fog.ezmi? mert alapból 10.e körül jön meg neki !parázok ,h terhes lesz..mit kell ilyenkor tenni?

2014. máj. 5. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz terhes.

Vagy szexeljetek védekezéssel vagy ne bohóckodjatok.

2014. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gatyaszexelni gatya nélkül??? azt meg hogy?
2014. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
így fejeztem ki!na gatya nélkül dolgok!lehet baj?
2014. máj. 6. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem hiszem el, hogy a mai fiatalok ennyire ostobák


a sperma nem valami cseppfertőzés hogy el lehessen kapni távolabbról is


nem, nem lehet baj, már van ( a fejekben...)

2014. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mi se voltunk semmik anno,de ezek a mai kamaszok egyre idiótábbak...
2014. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvilágosítással vannak a problémák....amit a szülőktől nem kapnak meg!!!
2014. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ezt nem hiszem el. Igen sajnos a felvilágosítás hiányzik, na de ennyire. Hol élünk talán az őskorban.
2014. máj. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!