Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélya babara vagy előford...

Van esélya babara vagy előfordulhat h hibas a teszt?

Figyelt kérdés
Xepilel teszteltem. Kijott idon belul egy nagyon halvany masodik csik picit rozsaszines szurkes de tenyleg alig latni lefenykezezni se tudtam. Xepiles tesztek szoktak hibasak lenni? Babas lehetek?

2014. máj. 6. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinüleg baba, ritka a fals pozitív tezst. A negativ a gyakori miközben van terhesség. 2 nap mulva ujra tezstelj valószinüleg erösödni fog. Gyakran nagyon halványak az elsö tesztek mert még kevés a HCG a vizeletben. Tehát a halványx csik is csik.
2014. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy hibás :) nekem is így kezdődött, holnapra már tuti erősödni fog, ha baba! Ráadásul időn belüli, ez biztató!
2014. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :-)
2014. máj. 6. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!