Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Valakivel történt már...

Lányok! Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Na a helyzetem a következő: április 10.én volt az utolsó vérzésem és 15.én múlt el,onnantól 1,5-2naponta együtt voltunk a párommal. Az aktust követő 8-9.naptól 4napon át nagyon kevéske nyálkás barnás véres foltom volt de más semmi.Pár napja furcsa bizsergést érzek a hasamban alul,leginkább ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a telefon rezgőre van állítva és valaki hív:) és ezt a hasamban érzem alul :) vicces érzés nagyon amit nem tudok hová tenni :) ja még annyi,hogy tegnap nagyon rosszul lettem belázasodtam és émelyegtem elég keményen de pár óra elteltével derült égből villámcsapás minden bajom elmúlt. szerintetek mi lehet? esélyes a beágyazódás ? volt már valaki így? :)
2014. máj. 6. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?
2014. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy màr kimutatná!!mikora nem várod?
2014. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szombatra nem várom ha addig semmi akkor tesztelek :)
2014. máj. 6. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok!! 😊
2014. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jaj de jól esik,hogy így izgultok értem/velem :) szombaton mindenképpen írok ha megjön ha nem :)
2014. máj. 7. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Egymagam írtam neked!!😊 vàrom majd remélem jó hírrel jössz!!😊
2014. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)akkor Neked köszönöm az izgulást :D mostanság nem várom 2-3 nap késés/sietés szokott lenni úgyhogy ahogy ma számolgattam 7-10között nemvárom :) vagyis már a mai naptól :) tojásfehérjés nyákom volt az előbbi wc-nél remélem biztató jelnek vehetem :)
2014. máj. 7. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Van valami?:)
2014. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még semmi fehér krémes szagtalan folyás csak :)
2014. máj. 9. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
teszteltél azóta? :)
2014. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!