Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja vérzek. Történt...

2hónapja vérzek. Történt valakivel hasonló dolog vagy hallott ilyenről?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 hónapja volt egy missed ab.-om utána 1 hétre rá egy kaparásom és azóta is vérzek hol erősebben, hol gyengébben. Már volt egy menstruációm(szept 15-én jött meg) ami nagyon erős volt és fájdalmas utána úgy tünt hogy elmúlik de 1 hét barnázás után megint rendesen vérzek és barnázok felváltva ( fájdalom nélkül) most várom a következő menzeszem (15.ére) hátha utána rendbe jön de aggodom nagyon. Orvosnál voltam megnézett uh.-on de semmit nem talált azt mondta várjuk meg amíg megjön rendesen és ha utána is vérezgetni fogok akkor további vizsgálatok várnak rám. Volt valaki hasonló helyzetben? Tudtok nekem valamit vagy valakit ajánlani aki ezt rendbe teszi? Félek hogy ezek után nehezen fog össze jönni a baba...
2013. okt. 10. 12:18
 1/2 ElsiNiki ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy egyaltalan nem ertesz egyet velem, de szerintem ha a tortentek lelki oldalaval foglalkozol Magadban, a verzes is el fog mulni. A "lelki eredetu betegsegek lexikona" c. konyv szerint pl. A verzes az eletorom elvesztesenek a jele lehet. Azert merem ezt az iranyt javasolni, meet ha jol ertettem, fizikai elteres nincs a szervezetedben. Minden jot!
2013. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen fizikailag minden rendben van velem . Már én is kezdem úgy érezni hogy ez inkább lelki eredetű lehet. mégegyszer köszi a választ minden jót
2013. okt. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!