Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónapunk nem jött össze....

Első hónapunk nem jött össze. Hogy fog sikerülni akkor? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
28 napos szabályos, pontos ciklusom van. Mensim 3-4 napnál sosem hosszabb. Múlt hónapban, a kalkulátor szerint akkor is együtt voltunk, amikor mutatta melyek azok a napok. Mmár van egy gyermekünk, aki elsőre sikerült. Most viszont tegnap megjött a mensim. A kalkulátor 16.tól 20.ig irja hogy termékeny napjaim vannak, de a peteérést, a 13. 14. nap szoktam érezni. Mikor legesélyesebb, két naponta, vagy pont a 13. nap is legyünk együtt ? Tudom, sok az értetlen válasz, ahhoz képest hogy már anya vagyok, de már nem tudom mikor sikerülhet, ha múlthónapban is "jó" napokon időzitettünk. 28/L
2014. máj. 7. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fog sikerülni? Szerinted akinek több év után siekrül annak hogy sikerül???? Jó ha tudod hogy egészséges pároknál jókor való együttlénél is csak kb 20% az esély a babára. A magyar átlag a 4 hónap. 2 naponta legyetek együtt.
2014. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért nem kell "lenyelni" mert megkérdeztem hogy elsőre nem sikerült.....
2014. máj. 7. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mar, konyorgom egy honapja nem sikerult te meg mar most olyan nagyon ra vagy gorcsolve mint aki evek ota probalkozik. Legyetek egyutt mikor jol esik es kesz. Ne parazd mar tul ennyire. Ismerosnek pl az elso baba elsore osszejott a masodik csak 4-5 honapra ra. A masiknak az elso 3 honapra a masodik becsuszott.

Kicsit vedd lazabban ne szamolgas, foelg h az elso baba ilyen gyorsan sikerult.

2014. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
elsö babám 5 év után sikerült a második véletlen műve szülés után nem sokkal.
2014. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az első babára öt évet vártunk.

Tudom, nem jó hallani, de 1 hónap még semmi :) legyetek együtt, amikor szeretnétek, ne akkor, amikor termékeny napjaid vannak, és szerintem ennyi.


fel a fejjel, sikerülni fog :)

2014. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez a 3. hónapunk a 3. babával próbálkozunk.Én most úgy csináltam, hogy figyeltem a napokat, viszont nekem sem akkor volt peteérésem mikor írta ciklus.hu, hanem hamarabb.Csodálkoztam is hogy lehetséges e a 10-11 ciklusnapon peteérés.Mi a 9. ciklusnaptól kezdve 2 naponta együtt voltunk, egész a 13. napig.Lehettünk volna még a 16-18 napig is, de nem úgy jött ki a lépés rá.Én a 10-11.-en éreztem a peteérést.Próbáld nézni a napokat, inkább hamarabb kezdjetek együtt lenni, és legalább kétnaponta.Én figyeltem a testi jeleket is:fájdogált a hasam 2 napig olyan menstruációszerű fájdalom volt, a nyákom a 9. ciklusnaptól vizes volt (kb. a 11-12 napig), mintha bepisiltem volna, ráadásul ezen a 3-4 napon meg voltam bolondulva annyira kívántam a férjem :D Ha esetleg ilyen dolgokat tapasztalsz és figyeled magad, talán könnyebben sikerül majd.Az még fontos, hogy ne erőlködésből legyetek együtt.Nem szabad rágörcsölni ami persze tudom nehéz...Mi is együtt kellett volna hogy legyünk még 1-2 alkalommal, hogy biztosra menjünk, de fáradtak voltunk így elmaradt.Remélem következő hónapban sikerrel jártok, ne aggódj ne ess kétségbe, próbáld elfoglalni magad, jó lesz az :)
2014. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló vagyok:Azt elfelejtettem írni, hogy hiába mi is kétnaponta együtt voltunk így sem garantált a baba, a hétvégén tesztelek, meglátjuk.... :) Andi
2014. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk negyedikben jött össze. SZerintem hagyj minden szamolgatast, ovu tesztet, mindent.nekunk ez vált be.drukkolok.
2014. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ide azert nem jo kiírni ezt a kérdést,mert sokaknak az elso sem jon hosszú ideig.En is kérdeztem hasonlót par eve,volt akitől megkaptam örüljek,hogy mar van babam..

Megertelek abszolút,velem hasonló tortent.

Elso babával gyogyszer mellett lettem terhes,masodik menstruacio utolso napjan fogant,harmadik baba elso tervezett honapban,negyedik baba 12honap utan.Mar teljesen kivoltam,hogy valami baj tortent velem,de a kivizsgalasok alapjan minden tökéletes volt.Hiaba volt ovu teszt,hőmérő stb 1ev utan sikerült.

4terhessegbol 3gyermekem szuletett,most a 3.sikertelen probalkozos hónapon vagyunk tul.Most viszont mar tudom,türelmesnek kell lenni.

Az orvosom azt mondta:1ev az átlag,az nagyon jónak számít!Akkor voltam szerencsés,amikor elsőre sikerült,de ezek a ritkább esetek.

Sok sikert,csak türelem!(szerintem hagyjal el minden praktikát az elso hónapokban!)

2014. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok, azoknak is akik le toltak. Jogos volt ! Úgy lesz, nem görcsölök rá, :)
2014. máj. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!