Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki megbánta, hogy "elkötötték" és mégis szeretne gyermeket?

Figyelt kérdés
Volt 3 terhességem. Az első kisfiam meghalt, mert koraszülött lett terhességi toxémia miatt. Utána született egy kis fiam és egy kislányom. Mikor a kislányommal voltam terhes, akkor úgy gondoltam, hogy a problémás terhességeim miatt nem szeretnék még egy gyermeket. Sajnos rossz döntés volt. Egyre többet gondolok arra, hogy szeretném még egy babát. Van valaki, aki hasonló helyzetben van? Mit lehet tenni? Állítólag a műtét során elégették és el is kötötték a petevezetékeimet. Így csak lombikra kerülhet sor, ugye? Ott hogyan viszonyulnak az emberhez? Valakinek van tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2014. máj. 7. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Engem is elkötöttek, és félig megbántam. Ésszel tudom, h jó döntés volt, de azért minden hónapbam bízom abban a 2% esélyben...lombikra biztos nem megyek, de azért érdekelnel a tapasztalatok. Bocs, h n tudta segíteni.
2014. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, hogy nem tudtál válaszolni. Kicsit féltem, hogy egyből jönnek a lehurrogások... Igazából 2 éves lesz a kislányom, és nagyon bánt a dolog, hogy így döntöttem. Tudom, van 2 egészséges gyermeke... biztosan lesznek sokan, akik azt mondják, hogy mit akarok még? De az ösztöneim beindultak. Az eszem szerint pedig már el sem tudom dönteni, hogy mit szeretnék. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki, ilyen döntés után mégis vállat még egy babát, és az hogyan történt...
2014. máj. 7. 12:07
 3/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
ne haragudj, en sem tudok segiteni, de orulok, hogy kiirtad a kerdest, mert en meg pont az elkottetesen gondolkodom!...
2014. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kedves kèrdező!! Én is elöttetem 2001-ben most meg 12-év utàn vissza állitatam nm volt egyszerü a műtét 3-órás volt!
2014. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hogyan állították vissza? Hol? És mennyibe került? Nem egyszerűbb akkor a lombik program? Bocs, hogy sokat kérdezek, de nem tudom, hogyan működik ez az egész... Én úgy tudtam, hogy csak a férfi sterilizációt lehet visszaállítani...
2014. máj. 7. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező!!! Rendesen csàszármetszést csinàltak ès ugy állitoták vissza!!! Ingyen nm kellet érte fizetni! Sikerült a műtét teherbe is estem!!
2014. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Neked akkor még a csomózós technikával csinálták? Mert azt el tudom képzelni, hogy visszaállítják, de manapság kivágnak-égetnek,, ezt is vissza lehet vajon állíttatni? Tudja esetleg valaki?
2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre lennék kíváncsi. Nekem el is van égetve. Szóval, nem tudom ilyen esetben is helyre tudják-e állítani. És mit szóltak a dokik, amikor közölted, hogy szeretnéd visszacsinálni, mert megbántad? És hogy-hogy ingyen megcsinálták? Ilyen esetben a lombikot sem támogatja a tb...
2014. máj. 8. 09:03
 9/10 A kérdező kommentje:

Itt találtam egy régi kérdést. Itt is azt írják, hogy lombik...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. máj. 8. 09:09
 10/10 A kérdező kommentje:

:S

[link]

2014. máj. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!