Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki barnázott többnapig mensi...

Aki barnázott többnapig mensi előtt, mégis teherbeesett tervezetten, ő mikortól számolta az ovut, az első erős naptól vagy a abarnázástól? Meyik jött be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az erős napra két héttel volt ovu lh teszt szerint is, es én is úgy tudom hogy a barnazas még nem számít bele
2014. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig a vérzéstől kell számolni, amikor piros vér távozik. Ezt bizonyítja pl nálam, hogy mindig az alapján volt jó az ovuláció számolása. Ezt Lh teszt, hőmérséklet mérés, fájás és terhesség igazolta. Barnázás nem menstruáció. A barnázás azért van, mert próbál leválni a nyálkahártya réteg, de nem tud elsőre, ezért a lassan kiszivárgó vér barna. A tényleges leválástól piros a vér.
2014. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha a mensi előtt van bent tampon,mert a tisztaságit nem szeretem,úgyhogy ilyenkor is tampon van bent,azon tényleg barna a barna,de ha mondjuk kádból jövök ki,vagy együttlét után vagyunk,akkor az a barna,az piros vér!az baj már?
2014. máj. 3. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A te szervezeted, te tudod, de én sürgősen leállnék a tamponozással nem vérzős napon. Egyáltalán hogy veszed ki, ha nincs teli? A tampon írtóra leterheli ám az izmokat anélkül, hogy észrevennéd. Állítólag gyengíti, ezért is mondják azt, hogy a tampont, csak legerősebb napokon szabad használni.
2014. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy nem jó a tampont,de rühellem a betétet,10percnél tovább nem bírom elviselni.
2014. máj. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!