Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt? Hogy is van ez?...

Ovu teszt? Hogy is van ez? Most akkor mikor érdemes az ovu teszttel tesztelni? Délelőtt, délután, este? Azt tudom, hogy előtte két óráig nem szabad inni. Csak van amelyiken azt írják, hogy reggeli vizeletből, mások azt mondják estiből.

Figyelt kérdés
Hogy is van ez? Most akkor mikor érdemes az ovu teszttel tesztelni? Délelőtt, délután, este? Azt tudom, hogy előtte két óráig nem szabad inni. Csak van amelyiken azt írják, hogy reggeli vizeletből, mások azt mondják estiből.
2014. máj. 7. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ovutesztre aztán soha nem írják, hogy reggeliből! Kevered a terhességi teszttel!

Délután és egy teszt nem teszt, több napon keresztül kell tesztelni.

2014. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igen azt tudom, hogy több napon keresztül kell csinálni és mikor ugyanolyan erős, vagy erősebb a csík akkor lesz peteérés. Bár most olyan clearblue digitális ovu tesztet vettem, ott majd egy mosolygós fejecske jelzi a napot. Akkor belövöm a délutáni tesztelés időpontját!
2014. máj. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!