Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus elején voltunk együtt,...

Ciklus elején voltunk együtt, de utána kb.4-5- nappal volt peteérésem. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

A ciklusaim össze-vissza vannak. Most az együttlét után 12 nappal csináltam egy terhességi tesztet, de negatív lett :(


Szerintetek mikor teszteljek, vagy esélytelen a baba?


2014. máj. 7. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban: ciklus 7. napján voltunk együtt...
2014. máj. 7. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
2 nap mulva tezstelj ujra, sima drogériás tezst ilyenkor még nem nagyon mutatja ki, ritka akinek igen.
2014. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem tudod, hogy mikor kellene megjönnie, figyeld a testhődet. Méregesd reggelente, amíg 37 fok körül van az ébredés utáni hő (szájban nyelv alatt mérve) addig nem fog megjönni..ha még egy hét múlva is fenn van, esélyes a terhesség, akkor tesztelj egyet egy jó minőségű, patikai tesztel, reggeli vizeletből.

Ha a testhőd esetleg lekúszni 36 fok köré, akkor valószínűleg egy-két napon belül meg fog jönni.

A későbbiekben is ajánlom a hőmérőzést, nekem is rendszertelen volt a ciklusom, csak így tudtuk nyomon követni hogy mikor van peteérés és mikor fog megjönni. Ennek a segítségével két hónap alatt összejött a baba. Előtte fél évig próbálkoztunk és semmi.

2014. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az együttlét és az ovu közötti 4-5 nap azért már elég sok...
2014. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi történt veled kérdező?
2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív a tesztem :) holnapra nem várom
2014. máj. 15. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én a ciklus 9-napján voltam együtt a párommal, és nekem is elvileg utána kellett legyen a peteérés.

Még csak egy hete történt, te milyen tesztet használtál?

De örülnék én egy halvány pozitívnek...

Tehát az aktus utáni 20. napon ki kell mutatnia, hogy pozitív?

2014. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) ez nagyon jó hír :)
2014. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!