Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek eme csíkocskák?

Mit jelentenek eme csíkocskák?

Figyelt kérdés

Clearblue digital negatívat írt ki.. szétszedtem.. ez a látvány fogadott..

[link]



2014. máj. 7. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szètszedted? hahaha! Mièrt? Az nincs benne a használati utasítàsban. Nem hiszem hogy egy tönkretett "szerkezet" bármi hihetöt is mutatna. Annak higgy amit eredeti àllapotàban mutatott. Ez az info így használhatatlan, ès fogalma se lehet valakinek mit jelent. Tesztelj megint néhány nap mùlva ès ne szedd szèt! Lol!
2014. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mi bajotok van nektek, ebben a kategóiában?

Meg vagytok őrülve, idő előtt teszteltek, meg szétszeditek a teszteket, minek?

Úgy vadásztok azokra a "leendő" gyerekekre, mint valami elmeháborodott!

Ezt a tesztet meg így szétszedve, hogy értékeljük??

2014. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha abból indulok ki, hogy egy normál teszten, előbb van tesztcsík, aztán a kontrollcsík, akkor ez így értelmezhetetlen. Szerintem semmit nem jelent, vagyis inkább azt, hogy higgy a digitális résznek és inkább ismételj pár nap múlva, ha nem jön meg.
2014. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmit :D

[link]

2014. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez most komoly??? Itt már tényleg mindenki meg van hibbanva. Én értem és elhiszem h nagyon vágytok arra a babára, de könyörgöm szétszedni darabokra egy tesztet????? Ez már a vicc kategória.

Ha eredeti állapotban nincs ott a csík akkor az nem pozitív. Ha még nem jön meg tesztelj később és ennyi. Ha most odavadászod azt a második csíkot attól még nem leszel terhes! Higgadjatok már le a hülyeséggel. És igen nyugodtan pontozzatok le de ez már beteges!

2014. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A digi teszteknèl a csìk erõssège hatàrozza meg az eredmènyt. A CB digitàlisban elvileg 3 vonal jelenik meg a belûl, ès erõssègük alapjàn kapunk eredmènyt.
2014. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,így van,a csíkok erőssége hat.meg az eredményt
2014. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!