Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat ez babára? Mikor...

Utalhat ez babára? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Rendszertelenek a ciklusaim, így sajnos nem tudom kiszámolni mikor kellene megjönnie. Utoljára április 7-én jött meg. 2 hete volt egy halvány pozitív tesztem, írtam is ki kérdést, ott írta valaki, hogy esetleg az LH hormonra reagált a teszt. 2 napig volt halvány, utána negatív. Ma reggeltől mindjárt megjön érzésem van, hasszurka, görcsölgetés, enyhe derékfájás, úgy érzem sokszor, hogy na már megjött, mert folyik is, aztán meg semmi, picit fel vagyok puffadva. Pár napja krémes, testápolószerű, szagtalan fehér folyásom van. Reménykedhetek babára? Ez a 4. próbálkozós hónapunk. Mikor teszteljek? Tegnap reggeli tesztem még negatív volt.
2014. máj. 8. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire rendszertelen?

Sokan azt hiszik, hogy az, miközben dehogy is.

2014. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előző hónapban 2 hetet késett, azelőtt 1 hetet. Előtte fogamzásgátlót szedtem, úgyhogy akkor 28 napra jött meg mindig. Gyógyszer előtt is rendszeres 28 napos volt.
2014. máj. 8. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszer után ez teljesen normális, idő kell míg helyreáll, de azt tudd, hogy nem kell napra pontosnak lennie ahhoz, hogy rendszeresnek számítson!


Rendszeres az, ha átlagosan nagyjából ugyanannyi időre jön meg, néhány nap eltéréssel. Tehát egyik hónap 28, másik 32, utána 26... rendszeresnek számít.

2014. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó rendben. :)


Akkor ettől eltekintve, mikor teszteljek? És utalhatnak-e ezek a tünetek babára?

Nekem ez a megjön érzés mindig rögtön azelőtt jelentkezik, mielőtt megjönne. Tehát pár órával előtte, vagy épp akkor, mikor már megjött. Napokkal előbb nem.

2014. máj. 8. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Utalhatnak, de menzeszre is ugyanúgy. A nagyon korai terhességi tünetek között nincs igazán olyan, ami tipikusan csak terhességre utalhatna.


Az sem jelent semmit, hogy korábban csak pár órával előtte jelzett így a tested. A gyógyszer sok mindent megborít. Felejtsd el, hogy előtte milyen volt a ciklusod, újra meg kell tanulnod értelmezni a tested jeleit.


Jól számolom, hogy akkor a 32. napon tartasz?

Az előző pedig 35 napos volt?

Addig várnék. A HCG egyébként is kétnaponta duplázódik a szervezetben.

2014. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor várok jövő hétig, az a tuti :)
2014. máj. 8. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gyogyszer abbahagyasa utan 5 honapig volt rendszeertelen a mensim es addig sajnos nem is lettem terhes amig be nem allt.

Nem hinnem,hogy baba miatt kesne,de sztem varj 1 hetet es utanna tesztelj,ha nem jonne addig meg.

2014. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!