Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt eddig ovulációm a görbe...

Volt eddig ovulációm a görbe szerint? Görbe lenn.

Figyelt kérdés

A ciklus.hu és a fertilityfriend is a 10. napot húzta be, de szerintem ott nem történ semmi, meg tegnap óta vannak a "nedvesebb napjaim". A 37,3-as reggelen meg nem tudom mi történt, lehet bújkált bennem valami, mert a többi napon sokkal alacsonyabb volt az alaphőm. Szerintetek?


[link]


2014. máj. 9. 08:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy nem történ semmi sem, mert a két szakasznak eleve más hőtartományban kellene lennie, de ezen a görbén szerintem eddig nem látszik ovuláció. Ráadásul fogászatra kellene mennem hétfőn, lepattant fogdarabka miatt, a két oldal meg erre behúzta az ovu napját, és most nem tudom mi legyen. Remélem ebben a hónapban még nem sikerült a Picit összehozni.
2014. máj. 9. 08:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt.
2014. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem volt még ovud.
2014. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, meg kb. 15.-17. nap körül szokott lenni, így nyugodt szívvel mehetek fogászatra, ha kell érzéstelenítő ...
2014. máj. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!