Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a görbémre?

Ránéznétek a görbémre?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jól húzta be az ovut a rendszer. A mostani ciklus valamiért nagyon hosszúra nyúlt, de úgy gondolom, talán megvolt az ovum, de nem akkor, amikorra behúzta a rendszer, hanem 6-án. Az első 28 napig végig csináltam az ovu-teszteket, csak nem jelöltem. Mind negatív volt. Elfogyott, utána nem vettem újakat, így csak a hőm alakulásából gondolom.

2014. máj. 9. 12:43
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. máj. 9. 12:44
 2/10 anonim ***** válasza:
szia!érdekes egy görbéd van szerintem az ovuvasl csak próbálkozik a szervezeted,szerintem nem volt,vagy ha volt,akkor 28-án szerintem!
2014. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az előző 2 görbém ilyen volt (magasabb alaphővel):


[link]


[link]

2014. máj. 9. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
milyen az ovus fájdalom amit érzel?(1.válaszoló)
2014. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erősen szúr mikor melyik petefészkemnél. Van, amikor erősen görcsöl, van, amikor tompán fáj. Néha nyilallik a hüvelyembe. Nem ovus fájdalmam van? (mármint, amikor jelöltem)
2014. máj. 9. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a 40. napon volt ovud, mert onnantól magas, előtte csak próbálkozott a szervezeted.
2014. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok :)nekem amikor ovum van,nem tudok rendesen ülni mert annyira fáj a petefészkem,sőt menni is alig tudok inkább ilyen nyomó fájdalom,mintha labda lenne bent.Jó pár órát eltart és kész,(jah és természetesen mellett van a tojásos nyák)nekem soknak tűnik ez az ovus fájdalom,amiket bejelöltél.

[link] (ez az előző havi görbém)

[link] (ez a mostani)

2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én ovus fájdalmam nagyon erős volt, úgyéreztem leszakad az alhasam, szúrt, nem bírtam kiegyenesedni, és rengeteg tojcsim volt. Ez volt a görbém :)

December 30 volt a befutó együttlét:))

[link]

2014. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet,h.6-os válaszolónak igaza van
2014. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy a 40. napon volt ovum (ezt írtam a kérdésnél is). Nem tudom, mi történt ebben a hónapban, ilyen maratoni hosszúságú ciklusom talán egyszer-egyszer volt tini koromban...:(

Amúgy már be se írtam, de tegnap is és ma is többször görcsölgetett a hasam.

Nekem is van olyan, hogy tutira aznapi ovut érzek, mert olyan erős fájdalmam van,hogy ülve majd elpusztulok, Nospát szoktam is bevenni. De most többször volt ilyen fájdalmam, csak nem olyan erős. Szerintem küzd a szervezetem...Tegnap megint visszább esett a hőm, ma kicsit fentebb ment. Eddig ovu után ált. 36,9 és 37,1 között volt a hőm, de az alaphőm is magasabb volt.

Íme a mai állapot:

[link]

2014. máj. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!