Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a görbémre? Nem...

Ránéznétek a görbémre? Nem várt menstruáció előtt egy nappal a hőm felfelé megy, lehet hogy sikerült a kistesó?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van, de jólesne a személyes biztatás :)

Ez az első szoptatás-mentes hónapom, "nagy"fiam 14 hós, születése óta nem védekezünk. Mensim 8 hónapja rendszeresen van, ovulációm is talán...(hőmérőzés szerint), eddig mégsem sikerült teherbeesni.


[link]



2014. ápr. 30. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha menszesz előtt felmegy a hő, akkor lehet baba. úgy látom, hogy késői ovulációd volt a behúzott csík alapján. De lehetett akár két nappal korábban is. Még várj pár napot, és ha akkor sem esik le (ha egyszer leesik, az nem gond, ha után ismét felmegy), akkor lehet baba. Jaj de jó

:)

2014. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én most fejeztem be a hőmérőzést. Eddig mensi napján mindig visszaesett valamennyit a hőm, erre most 37,1- nél megjött. Nagyot csalódtam, megfogadtam nem fogom figyelgetni a testem, már kezdtem becsavarodni. Elviekben ugye ha fennmarad a hő baba lehet a dologban. Drukkolok!
2014. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, persze jöhet még! :)

Nekem mindig ilyen későn van ovum, a kisfiam is a 20-21. ciklusnapon fogant (amúgy ő elsőre sikerült, szép meglepetés volt:) ) Ha holnap nem jön meg, nagyon gyanússá válik a dolog mert pontosan 30 napos ciklusaim vannak. Bár most lehet hogy az elválasztás kavar bele...?


Kedves 13.10-es: nem akarlak összezavarni,de elképzelhető hogy ilyenkor baba van, vagyis volt, csak nem maradt meg valamilyen oknál fogva (sajnos vagy nem, ez természetes, jóval több terhesség szakad meg spontán, mint hinnénk). Ha nem teszteltél, nem lehet kizárni.

A hőmérőzés mindenesetre tényleg csalóka tud lenni, néha én is kivágnám az ablakon :D

2014. ápr. 30. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ígéretes a görbéd, drukkolok h baba legyen! :-)


Egy kérdésem lenne: korábban én is vezettem gorbet, így sikerült a babank. Most is gondolkozom rajta, egyenlőre csak fog.gátlás céljából (később majd teso végett), mert gyógyszert nem szeretnék szedni. De ha éjjel fel kel kelnem a babamhoz, akkor ugye nem ér semmit az egész. Neked már szépen alszik egész éjjel? Igaz ez én Manóm még csak 10 hónapos, de érdekelne h ilyenkor hogy megy ez a gyakorlatban. :-)

2014. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg pedig reggel szokott, de sajnos a hőmérsékletem leesett két tizedet (remélem csak azért mert egy órával korábban mértem ma...)


Kedves 4. válaszoló, az én babám is ébresztget még éjjel, talán 2 éjszakát aludt át eddig életében,de az sem most volt :D Újabban pedig jön a foga, milliószor kelünk sajnos. Szerintem - nálam - nem befolyásolja a hőt ez, de tehetsz egy próbát te is, összevetheted a kapott eredményeket a régi, nem babázós görbékkel. Ja, és nálam nem jött be az ágyban fekve mérés, mert együtt alszunk az utódunkkal, így én ébredés után megyek egyből a fürdőbe a hőmérőhöz.:)

2014. máj. 1. 13:50
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvassa-e valaki, de azért folytatom a történetet:)

Továbbra sem jött meg, és ma (azaz késés másnapján, 11.dpo-n a ciklus.hu szerint) teszteltem egy extra halvány pozitívat, férjem ugyan nem látta rajta, de halvány teszthez (mint tudjuk) női szem kell:) Már millió negatív teszten túlvagyok, és ilyen még nem volt, úgyhogy reménykedés van ezerrel...

2014. máj. 2. 11:27
 7/13 anonim ***** válasza:

De jó! Gratulálok!!!!! :-)


4-es voltam

2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! mi újság erősödött a teszt?
2014. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a kérdést, másnap csináltam egy más fajtával, ami negatív lett, eléggé elkeseredtem és azóta nem is teszteltem. Még mindig nem jött meg csak görcsölgetek (de már kb. egy hete ezt érzem), a hőm is fent van 36,9-en azóta is. Nem tudom mi lehet, talán holnap (15. dpo, ha jól számolom) tesztelek újra...de már feleslegesnek érzem, ez már a 20. teszt amit egy év alatt negatívan dobok ki :O kicsit sok már a csalódásból. Legszívesebben kiírnék egy olyan kérdést is, hogy: "Hogyan kell elérni hogy lesz*rjuk a baba-témát, ha mégis baromira vágyunk rá?" :) De inkább a köz érdekében mégsem teszem :)
2014. máj. 5. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom hogy így alakult hidd el tudom mit érzel, mi is lassan egy éve próbálkozunk és amit írtál hogy legszívesebben kiírnál kérdésbe, na azzal én is így vagyok hogy mondja már meg valaki hogy lehet erre nem gondolni ha erre vágyunk??? Nehéz tudom és ma teszteltem negatívat 14 dpo. a hőm magasan van 37,1 (ilyen magasan még sose volt) de szerintem pár nap és megjön mert ha baba lenne már szerintem kimutatná.
2014. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!