Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén? Ki meri itt bevallan...

Őszintén? Ki meri itt bevallani, hogy mikor eldöntöttétek jöhet a baba akkor még cigiztetek és úgy voltatok vele majd ha lesz egy pozi teszt abbahagyjátok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bevàllalom de màr annyi ilyen kérdés van fent olvass vissza!!Azóta nem dohànyzom!!26 hkm
2014. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én!Régebben azt mondtam,abbahagyom ha terhes leszek,de aztán valahogy a 3. hónapban sikerült.Azóta sem gyújtottam rá!
2014. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi így voltunk. Kimondtuk, h jöhet a baba, de cigiztem. Amint pozitívat teszteltem, rögtön abbahagytam és azóta sem gyújtottam rá.
2014. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most is igy vagyok vele,mert tudom,hogy én megtudom állni hogy egyik napról a másikra leteszem.A fiamnál is igy volt.Amint pozitivat teszteltem,abba a pillanatba leraktam.Pár évre rá vissza szoktam.

Azóta is dohányzok,de ha ismét pozitivat tesztelnék végre,ugyan igy fogok tenni,abba hagyom.

2014. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtunkprobalkozni nem gyujtottam ra, aztan jo par honapig nem sikerult. Nagyon ragorcsoltunk. Igy ragyujtottam mikor jol esett. Sose voltam nagy dohanyos, vokt napokig nem is gyujtottam ra. Aztan mikor kidrult h terhes vagyok egybol abbahagytam. Nem volt nehez dolgom. :-) egesz terhesseg alatt nem gyujtottam ra, utana 3 honapig szoptattam, es mikor 7 honapos volt a lanyom akkor gyujtottam ra eloszor. Most 15 honapos es szoktam cigizni. Persze ugy h ebbol a gyerkoc nem szenved semmit. Elotte sose, ha megyunk vhova akkor sem. Csak en itthon vagy este amikor elaludt vagy delutan amikor alszik. :-)
2014. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én!

És ennek már 5éve,azóta sem gyújtottam rá!

2014. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is bevallalom,igen cigizek!Cigiztem mindegyik gyerkocomnel,amig meg nem tudtam,hogy a pocakomban vannak.Bar hazudok,mert titkon egy egy szalat terhessegeim vegeig elszivtam.Az orvosom is tudta,hogy egy egy szalat elszivok.Hal Istennek mindegyik gyerkocom egeszseges.13,8,3,es 2 eves gyerkoceim vannak.
2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!