Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély így a terhessé...

Mennyi az esély így a terhességre?

Figyelt kérdés
Ha megszakítással, peteérés napján vagyunk együtt? Valaki esett úgy teherbe, hogy megszakítással védekezett? Egyébként kisebb mértékű haspuffadást észlelek enyhe émelygést, bizonyos ételek kívánását. Viszont 3 nap van a menstruációmig. Lehet hogy az a ludas a rosszullétekért? Tudom a teszt a megoldás. De addig is kíváncsi lennék a véleményetekre. Köszönöm :)
2014. máj. 9. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

50-50%

Vagy terhes vagy, vagy nem!

2014. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2x lettem így terhes. Ráadásul az egyik ikrek :D
2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a naptár szerint jósolt ovulációtól teljesen eltérő időpontban is sikerült. :)
2014. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mensi előtt nincs émelygés és kivánósság, ha terhes vagy. az majd csak 7-8. héttől
2014. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 4éve megszakítással védekezünk, s még soha nem történt baleset. Igaz mi házasok vagyunk, van már egy gyermekünk, de én amondója vagyok, ha a párod oda tud figyelni, és ki veszi időbe, akkor oké. itt az más kérdés h mennyire termékeny neki az előváladék. elég kicsi rá az esély h az legyél :-)
2014. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, h mensi előtt én is mindig puffadok meg kivánok mindent mint aki babás. utolsó voltam
2014. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiderült hogy a menstruáció a "hibás" ezekért a tünetekért, ugyanis ma reggel megjött.. További szép napot mindenkinek :)
2014. máj. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!