Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt kimaradás...

Negatív teszt kimaradás napján este. Lehet még pozitív belőle?

Figyelt kérdés
Sokat pisiltem egész nap és fáradékony voltam a napokban, és ha meg szokott jönni, akkor előtte való nap izzadok és ideges vagyok, ingerlékeny. Most semmi ilyen nem volt, vagyis nem észleltem. Szagokra érzékeny vagyok. Ennyi kb. Ami van. Simán lehet, hogy a tesztnek van igaza és nem vagyok terhes csak késik. Az lehet, hogy rosszul csináltam meg a tesztet? Nem bírtam kivárni a másnap reggelt. Megvettem és utána megcsináltam, de előtte közvetlen voltam pisilni és utána megint éreztem, hogy kell pisilni és mentem akkor csináltam meg a tesztet este. Kb 20 perc volt a két pisilés között. Lehet nagyon híg volt már a minta este? Volt valaki aki így járt? hogy este nega volt és reggel meg pozitív?
2014. máj. 9. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Értékelhetetlen ilyen körülmények között a teszt!


Kevés folyadék bevitel és minimum 5-6 órányi "nempisilés" kell ahhoz, hogy ilyen korán mutathasson egyáltalán bármit.

2014. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért reggelig tudnod kellett volna várni...nem olyan sok idő az a fél nap!

Csinálj egyet reggel, már ha addig nem jön meg!

2014. máj. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. próbáld meg 1-2 nap múlva reggeli pisivel... akkor a legmagasabb a HCG szint. nekem a nemvárt mensesz napja után 3 nappal, reggeli pisiböl is csak halvány pozitiv lett (már 17 hónapos nagyfiz) . Legyél kicsit türelmes :). Pár nap múlva ha még nem jött meg ismételd meg a tesztett reggel első pisivel :). Sok sikert a teszthez..
2014. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak a nemvárt után 2 héttel lett a teszt pozi, már jöttek a rosszullétek, mivel neg. volt a teszt, azt hittük, gyomorbeteg vagyok, 3 és fél éves azóta a kislányom :)
2014. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uhh, ez hajmeresztő, hogy mennyire mások vagyunk mint a nagykönyv:) Hát, még mindig semmi és teljesen száraz vagyok. Szédülök, és bárhol bármikor elaszom, ha kell, ha nem. De ma kijött egy herpesz a számon, lehet vírus miatt késik, bár azt sem szokott, hogy betegség miatt felborul a ciklusom. Amúgy nem tervezett baba. Véletlen, becsúszott eset lenne, bár nem lenne tragédia, de nem így terveztük az életünket. Védekeztünk is. Nem bírtam a tablettát, egyiket sem, többet próbáltunk mire kiderült, hogy nem is szedhettem volna, kiderült utána, hogy olyan betegségem van amivel nem lehet szedni. Szóval a szívem nem bírta, vert össze-vissza tőle. Óvszerrel védekeztünk. De kivételesen újat próbáltunk és ez elcsúszott. De mivel nem voltam még csak peteérés közelében, menszi után nem sokkal, nem aggódtam annyira. Hát, most már ideges vagyok rendesen. Azért sem bírtam ki a teszttel a ma reggelt, mert felborítaná az egész életünket még egy gyerek, van már kettő, harmadik lenne. Kicsit sem jönne most jól mert munkahelyet akarok váltani és ráadásul nem vagyunk valami jó anyagi helyzetben most éppen. Nem éheznénk, sőt csak hát megint nem tudnánk félretenni. Új kocsit is kell vennünk, mert már van két gyerek, és nem fér el egy harmadik, mert kicsi. Ezeket a műveleteket még jó lett volna a harmadik előtt megtenni. de jöhetne. Jaj, izgulok nagyon. Apa lehet kiakad...Vegyesek az érzelmeim nagyon...
2014. máj. 10. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől késhet pár napot, a tüneteid lehetnek ettől is, nekem csak szimplán késett, 1 hétig fájt a hasam és a derekam de biztos voltam benne, hogy nem baba okozza mert védekezünk, én a helyedben jövőhét elején újabb tesztet csinálnék ha addig semmi, a reggeli első vizeletből pontosabb talán.
2014. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!