Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? 7 nap menstruác...

Terhes lennék? 7 nap menstruáció késés nagyon sok?

Figyelt kérdés
A sztori nagyon kacifántos... amennyire tudom, technikailag nem lehetetlen, hogy terhes legyek ... 21 éves lány vagyok, nem rég lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak ... aug. elején voltunk nyaralni barátokkal, ahol megismerkedtem valakivel, egyiptomi a fiatalember ... nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve, de nagyon egymásra hangolódtunk, bementünk a szobába, úgy voltam vele miért ne ... na de nem volt nála gumi ... ekkor mondtam is neki, hogy akkor ezt hagyjuk is, gumi nélkül biztos, hogy nem, akkor se ha kiveszi előtte, hiszen úgy is lehetek terhes, és azt nagyon nem szeretném ... annyi történt, hogy meztelenül feküdtünk, ő rajtam, és csókolózás közben hozzányomta a nemiszervét a fenekemhez... utána amikor wc-zés közben töröltem ki, még gondolkodtam is rajta, hogy remélem nem most törlöm bele az előváladékot ... na mindegy nem is foglalkoztam ezzel ez után, viszont most már 7 napja késik a mentstruációm, és ennyit soha nem késett még ...állandóan érzem a menstruáció előtti tipikus alhasi fájdalmat, de a vér sehol ... tudom, hogy jó nagy balféknek kell lennem, hogy terhes legyek, és ezer meg ezer véletlennek kéne összejátszania, de technikailag nem lehetetlen sajnos ... ja és pont aznap volt peteérésem ... én egyáltalán nem akarok gyereket, pláne nem valakitől akinek a nevét sem tudom szinte ... más nők meg hónapokig, akár évekig küzdenek, hogy babájuk lehessen :(

2013. aug. 31. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Igy nem lehetsz terhes! Ne idegeskedj,mert az lehet a dologban. Ha tovabbra is kesik,menj el nogyogyaszhoz.
2013. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabad levegőn pár másodperc alatt elpusztulnak a hímivarsejtek. Tuti, hogy nem vagy terhes!
2013. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi.valószínű az a gond,h idegeskedsz. nyugodj meg,és pár nap múlva meg fog jönni. egy tesztet is csinálhatsz ha gondolod.
2013. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha nem kerult az o valadekabol a huvelyedbe, nem lehetsz terhes.
2013. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előbb csináltam egy tesztet, negatív ... :) (most már 9 nap késés)
2013. szept. 2. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan akkor jelenzkezz be a nogyogyihoz.
2013. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel megjött :)
2013. szept. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!