Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy elmenjen spermavizsgálatra?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve próbálkozunk a babával, de még mindig semmi:-( Azt hiszem, a párom leginkább a ciki helyzettől fél és attól, hogy kiderül, hogy valami nincs rendben nála.
2008. júl. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a ciki helyzettol fel, akkor ugy is lehet a vizsgalatot kerni, hogy otthon 'intezitek' a dolgot, es asszem fel (vagy egy?) oran belul kell beerni a cuccal a korhazba, ahol ilyen vizsgalatot csinalnak.
2008. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

h´ta mert magyarázd meg hogy ahol nem lehet baba azokánl 40 %-ban a pasi nem képes gyermeket nemzeni.

és ha ez így van akkor most felesleges idöt huznotok, ha lehetséges beavatkozásra és azt akarjátok ahoz is idö kell. ha meg nem jön össze és esetleg örökbefogadást akartok az is hosszú idö. szóval nem érdemes idöt húzni.

2008. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. A férfiak ezt rosszabbul tűrik, mint mi a nőgyógyászhoz járást,a hormoninjekciókat, a hüvelyi UH-T, a sok vizsgálatot. Az én férjem is húzódozott a dologtól, de a gyerek érdekében vállalta. Igaz, hogy amikor a Kaáliban adott mintát, nem tudták kiértékelni, olyan kevés lett. Feszélyezte h behallatszik minden, hogy ronda a szoba, és kiábrándító az egész. Aztán adtak egy tégelyt, és annyi volt csak a feltétel, hogy másfél órán belül érjünk be vele a vizsgálatra.(zsebben kellett addig tartani, mert a hideget nem bírják). Mindenki fél az eredménytől, próbáld megnyugtatni, h te akkor is szereted és kitartasz mellette, ha esetleg vele van a baj! És nagyon sok problémára létezik orvosi megoldás!
2008. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, azt én is szoktam mondogatni neki, hogy ha probléma van is, a mai orvostudomány már szinte mindent képes megoldani..
2008. júl. 28. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.Mikor mi is megkaptuk a beutalót a páromnak, én is nagyon féltem, hogy hogy fog reagálni.De olyan természetesnek vette.még ő maga mondta hogy hát igen, ez már szinte népbetegség,mármint hogy a férfiakkal is sok a probléma.ő is nagyon vágyott egy babára, és tudta, hogy ugy ahogy nekem lehet valami problémám ugy neki is.Ha nekem nem ciki,akkor neki se.A te párod is megfogja tenni.
2008. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez fura dolog, mert az Én párom, mikor kitaláltuk, hogy itt az ideje a babának, Ő maga vetette fel, hogy azonnal megy spermavizsgálatra, hogy mihamarabb kizárható legyen, hogy esetleg van Nála valami probléma. Ez valahogy olyan természetes volt. Talán meséld el a párodnak, hogy vannak pasik, akik így gondolkodnak, hátha hat Rá.
2008. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én párom meg poénra vette az egészet:-) Még kíváncsi is volt hogyan zajlik, hogy majd bevezetik vmi különszobába. Mi sokat röhögtünk. Probaljatok viccet csinálni belőle és akkor oldódik. És egyáltalán nem ciki..Totál diszkréten kezelik és ott eleve olyan párok, ffiak vannak, akik ilyen vizsgálatokra járnak. Az meg ha kiderül, hogy esetleg nem elég fürgék nem jelenti, hogy kevésbé lenne ffia. Millió egy dolog befolyásolja, még a stressz is.
2008. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!