Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a normális késés?

Mennyi a normális késés?

Figyelt kérdés
Párommal március közepétől próbálkoztunk babával de áprilisba meg jött. Utána április elején még egyszer voltunk együtt, külföldön dolgozik vissza is ment eddig minden hó 9 én meg jött napra pontosan most nem jött és ma se semmi. Tesztet nem vettem még mondom biztos megjön de hát nem, már csak ha holnap se jön meg hétfőn birok venni. De mennyi a normális késés ha nem terhes vagy csak szimplán késik ? 32 ciklus napon vagyok. Úgy különösen nem érzek semmit a melleim mindig fájnak mensi kor is. Köszönöm válaszaitokat.
2014. máj. 10. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában az eddigi leghosszabb ciklust szokás alapul venni, ha ahhoz számítva pár napot késik tesztelhetsz. De maga a késés lehet normális is.
2014. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi akkor még ez normális, csak mg lepődtem hogy késik meg volt már szokva de hát ez van :) köszönöm
2014. máj. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!