Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy más bajom...

Estrella84 kérdése:

Terhes lehetek vagy más bajom van? Többi lent

Figyelt kérdés
Március 11-én volt meg utoljára a mensim, Norculot hatására. Azóta nem jött meg, tesztjeim mind szellemcsikosak. Voltam orvosnál, ő nem látott semmit igy ismét Norculotot irt fel, ma tartok a 7dik napon, 10 napig kell szednem. Csak közben történt vmi, ma van a 10dik napja, hogy a hőm fent van. Teszem hozzá nem vagyok beteg. Ébredéskor szájban mérve 37 fok, nappal 37.4ig is felmegy mégha csak fekszem is. Tejfölszerű folyásom van és nem érzem jól magam. PCO gyanús vagyok, most mennék hormonvizsgálatra, teszem hozzá, hogy több hónapja már ott vannak a ciszták és eddig soha nem okoztak magasabb hőt. A mellbimbóm is érzékeny és fáj. Mi van akkor ha a Norculot előtt sikerült a baba? Akkor nem is fog megjönni? Mennyire káros ez a babára nézve? Nagyon félek. Szerintetek? Jah és néha fejfájásom is szokott lenni. Fertőzésem nincsen. Kemény az alhasam.

2014. máj. 11. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha közben sikerült a baba és elfogy a gyógyszer, akkor meg fog jönni és elveszítheted.
2014. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjjel 3x voltam pisilni, de reggel csináltam egy X-epil tesztet. Hát extra halványan van rajta egy második csik. A tegnapi aktust nem számitva, pont 10 napja voltunk együtt a férjemmel, tehát nem telt el 14 nap, hogy kimutassa a teszt. Ha már ma abbahagyom a gyógyszerszedését akkor nem fog megjönni? Gondolom, h nem szellemcsikos a teszt.
2014. máj. 11. 08:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Más valaki? :(
2014. máj. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!