Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET+11 napon elkezdtem barnázni...

ET+11 napon elkezdtem barnázni, ma pecsételő kisebb vérzésem van. A hőm 37,2-37,4. Ennek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Derekam fáj, eléggé fáradt vagyok, rossz a közérzetem. Mellem nem feszül. Utrogestan hüvelykapszulát nem hagytam abba.
2014. máj. 10. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen esetekben nekem sajnos soha nem sikerült. a hődet ilyenkor nem célszerű mérni, mert az utrotól lehet magasan.
2014. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nem lehet esetleg késői beágyazódás? már ilyenről is hallottam.
2014. máj. 10. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél egy pöttynyi vérzésem volt, kb mint egy 5 ft-os fele. Sajnos nem maradt meg a baba. A másodiknál, ugyanennyi vérzés, és megmaradt, nem tudom számíthatott e, de több utrot és magnéziumot kaptam.
2014. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!