Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy már jelezzen...

Lehetséges hogy már jelezzen a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő, 1 hònapig szedtem a gyògyszert..aztán a 7 napos szünetben aminél kiderült hogy nem is kellett volna hagyni(rezia) végig voltunk együtt ugyanùgy. Azòta nem szedek gyògyszert. Vègülis ez már nem is lènyeg csak hogy lássátok a történetet egészében. Mensiig még 7 napom van elvileg. De már egy hete kb emelygek minden reggel neha szedulok is. Sejtem hogy babàs vagyok. Csinaltam reggel egy xepil tesztet nagyon nagyon halvany pozi lett. Létezik ilyen? Hogy mar ilydn koran halvany legyen? Remelem jogy babuci :) Van baba szerintetek?

2014. máj. 11. 12:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy mostmar 1,5 hete kremes folyasom van nem tudom ez jelent e valamit.
2014. máj. 11. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
a halvány pozi is pozi :) te tetted fel a kérdést a szünetről a gyógyszerrel kapcsolatban?
2014. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, en akkor amikor megtudtam hogy nem kellett volna szunetet tartani akkor írtam ki egy kerdest hogy a 7 nap alatt sikerulhetett e baba. Úgy nez ki sikerült de mar nem is bannank :-)
2014. máj. 11. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus? Mert ha pozitív a teszted, akkor legalább 10, de inkább 14 napnak el kellett telnie. Ha így van, akkor nem számít, mikor kellene megjönnie, mert volt egy spontan peteérésed.
2014. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 napja
2014. máj. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!