Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszt negatív 1-2 nappal...

Ha a teszt negatív 1-2 nappal a nemvárt előtt, akkor már nem sok remény van, ugye?

Figyelt kérdés
Holnap, legkésőbb holnapután kéne megjönnie, ma reggeli elsőből 25-ös X-epil negatív. Itt azt látom, hogy az esetek többségében már pozi ilyenkor annak, aki tényleg terhes. Akkor ez a hónap ennyi volt?
2014. máj. 11. 15:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt napján lett iszonyat halványan pozitív előtte is teszteltem mind negatív volt. Persze ettől még lehet nem vagy terhes, de a remény akkor úszik el, ha megjön.
2014. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Miert kell a nemvartig tesztelni? Ha kimarad akkor tesztelj! Ne elotte. Es nem nem jelent semmit az h meg negativ. Siman lehetsz terhes. Nekem pl kimutatta a nemvart napjan delutani pisibol, higomnak csak 1 het keses utan lett irto halvany pozitivja! Nem mindegy mikor fogant.

Varj meg es ne stresszelj ezen meg!

2014. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tudom megérteni, hogy miért kell nemvárt előtt tesztelgetni? 25-össel meg pláne minek? Ez egy verseny lett, hogy kinek mennyivel előbb lett pozitív? Mert azt látom, hogy egyre többen hireskednek azzal, hogy bibibi, nekem 5 nappal előtte lett pozitív.

És akkor jössz te, aki kétségbe esik 2 nappal előbbi tesztelés miatt, mert vannak, akiknek ekkor már pozitív? Babát szeretnél, ezért nem kéne kikészítened magad. A korai tesztelés csak kikészít, elveszi a kedved, rágörcsöltet a témára. Ez senkinek sem tesz jót.

Van, akinek csak kimaradás után egy héttel lesz pozi, olyan példákat is olvastál már biztos. lehet, hogy te is terhes vagy már, csak még nem mutatja ki és akkor megéri idegeskedni és feladni a reményt, csak mert nem tudtál 2 napot várni?

És mielőtt azt mondanéd, hogy nem tudom milyen ez, elmondom, hogy én egy évig vártam a babára, de nem is tartottam otthon tesztet. Egyetlen egyet teszteltem, akkor amikor kimaradt a menzim. A kimaradt utáni napon csináltam 10-es teszttel és halványan, de egyértelműen ott volt a 2. csík. Egy csomó csalódástól kíméltem meg magam azzal, hogy inkább türelmes voltam. Nem kellett egyetlen negatív teszttel sem szembesülnöm.

2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 2szer is a nem várt után majdnem egy héttel kezdett halvány pozi lenni a teszt......

Most a 3. babával 2 nap késés után teszteltem és szép pozi lett.

2014. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy magamat szivatom, de nem tudok ellenállni. Nagyon nehezen viselem a várakozást és a bizonytalanságot, gondoltam, ha ennyi embernek kimutatja, akkor talán nekem is. Ne szedjétek le a fejem kérlek, egy missed ab után vagyok 3 hónappal, így még jobban várom, hogy pozitív legyen újra a tesztem, de sajnos egyébként sem vagyok az a nagy türelmes alkat, gyűlölöm, ha nem tudhatom biztosra, mi a helyzet.

Egyébként totál igazad van 3-as, az lenne a legtisztább, ha mindenki várna szépen. Nagyon csodálom az önuralmadat, nekem nem megy sajnos :(. Nagyon reménykedtem, mert a mellbimbóim hatalmasra vannak duzzadva és fájnak, ráadásul pirosak is, és nekem sose voltak premens tüneteim, így eléggé rosszul érintett, hogy negatív lett.

2014. máj. 11. 16:06
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy elnézést kell kérned a türelmetlenségedért!

Viszont lássuk csak, mikor van a nem várt. Ha pontosan nem tudjuk, mikor ovuláltál + átlagosan milyen hosszú a luteális fázisod, akkor x. vagy tudjuk?

2014. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nemvárt napján tesztelj, addig nem érdemes, mert feleslegesen csalódsz, pedig lehet, hogy sikerült. Nekem is később lett csak pozitív a tesztem. De megértelek, és eszemben sincs leszedni a fejed, mert több év után, tudom, milyen idegörlő tud lenni a várakozás és remény.
2014. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát, használtam ovutesztet, pont a missed ab miatt, mert nem nagyon voltam képben, hogy mi a helyzet. Annyira nagyon nem volt egyértelmű, mert úgy tudtam, hogy a pozitív után hirtelen sokat kéne esnie az LH- szintnek. Nekem 2 pozitív volt, utána valamivel halványabb volt a kövi két nap, de nem olyan sokkal. Ez alapján elvileg 28-án volt peteérés, mert aznap lett picit halványabb az ovuteszt. A luteális fázis mindig is 14-15 nap volt, ez alapján kéne holnap vagy holnapután megjönnie.
2014. máj. 11. 16:16
 9/29 Margit84 ***** válasza:
100%
Nekem az xepil a nemvárt után egy héttel mutatott halványan pozitívat, és még rá egy hétre (tegnap) lett olyan hogy erősebb a teszt csík mint a kontroll csík. Tehát esély nagyon is van szerintem!
2014. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: és középidőben volt peteérésed, nem később? Gratulálok a babához :)
2014. máj. 11. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!