Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéssel kapcsolatban...

Hőmérőzéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Mindig ugyan akkor fekszem, és kelek. 6 órát alszom, és ezek után szoktam reggel, ugyan abban az időpontban mérni a hőmet.


Viszont tegnap egy órával később feküdtem, de egy órával tovább is aludtam. Ugyan úgy 6 óra alvás után mértem a hőmet, mégis magasabb volt.

Ez lehet azért, mert reggel nem ugyan akkor mértem a hőt, vagy mert pont középidőben vagyok, és most lehetett az ovuláció?


2014. máj. 11. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz előbb le kellett volna esnie, s utána emelkedni!


Simán befolyásolhatja az az eredményt, hogy később feküdtél, később keltél.

Én éppen ezért nem tudok hőmérőzni, mert nincs állandóság ilyen téren az életemben.

2014. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végül is, leesett előtte a hőm...

Inkább megmutatom a diagramom:

[link]

2014. máj. 11. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ehhez gyakorlottabb szem kell, nem "túl szép" (=nem szabályos) görbe.

3-án és 4-én miért nem mértél?

2014. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is fenn marad a hőd, akkor szerintem megvolt az ovud, valamikor a 14. nap körül, vagy az utána levő 2-3 napban. Könnyebb lenne konkrétat mondani, ha LH teszted is lenne. Én a mai mérés eredményét nem venném figyelembe az eltolódás miatt.
2014. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!